בכר לא שוחח עם השחקנים. שהר: "שיחקנו רע"

אכזבת ענק בב"ש. טאהה בספק לנתניה, קואנקה יעזוב בינואר?

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  15.12.17 - 07:30
תחילת כתבה

תחושות קשות בהפועל באר שבע בעקבות ההפסד אמש (חמישי) למכבי תל אביב בגמר גביע הטוטו, שהעביר את התואר ממנה לצהובים.  "מעבר לזה שמכבי היו הרבה יותר אגרסיביים הם פשוט רצו יותר והיו נחושים יותר. זה מה שעשה את ההבדל", אמרו במועדון.

ברק בכר, שהודה בסיום המשחק כי שום דבר לא עבד ויותר מדי שחקנים היו בערב חלש, לא דיבר עם חניכיו בסיום המשחק. "זה היה משחק חלש שלנו, מכבי ת"א ניצחה בצדק. זו הרגשה מוזרה להפסיד תואר, אנחנו לא רגילים לזה", אמרו שחקנים, שהעידו כי כולם במועדון לקחו את ההפסד בצורה קשה מאוד. 

"גם אנחנו וגם מכבי ת"א לא שיחקנו טוב. הם רצו קצת יותר וחבל, תואר זה תואר, גם אם מדובר בגביע הטוטו. אנחנו קבוצה שיודעת להניע כדור ולשלוט במשחק, פחות עשינו את זה", טען בן שהר.

"בעוד שלושה ימים יש לנו משחק חשוב מול נתניה. אני לא חושב שזה ישפיע עלינו למרות שלא כיף להפסיד ועוד בגמר. לקחנו כמה תארים בשנים האחרונות ואנחנו רוצים להמשיך עם זה השנה. הליגה זה הלחם והחמאה שלנו", המשיך החלוץ. 

כידוע, שהר מנהל מו"מ עם הקבוצה לגבי הארכת חוזהו, שמסתיים בסוף העונה, אך כרגע אין הבנות. "אני וגם הפועל ב"ש רוצים שנמשיך ביחד. יש מו"מ, מקווה שזה יקרה בקרוב", סיפר. על חברו שיר צדק, שספג עונש השעייה של שמונה חודשים מאופ"א, אמר החלוץ: "אני אוהב את שיר ואנחנו מחכים לו לשנה הבאה".

בתוך כך, לואי טאהה, שנפצע במהלך המשחק, ספג מכה קשה בגיד אכילס. באזור התפתח שטף דם, שגורם לבלם לכאבים והוא בספק גדול למשחק מול מכבי נתניה ביום ראשון. כזכור, גם מיגל ויטור צפוי להחמיץ את המפגש בנתניה בשל מתיחה בשריר הארבע ראשי. במקרה כזה, חאתם עבד אלחמיד ומתן אוחיון יאיישו את מרכז ההגנה. בקבוצה מקווים כי טוני וואקמה, שנעדר מהגמר בעקבות מחלה, יהיה כשיר להתמודדות מול נתניה.

איסק קואנקה, שוב לא היה בסגל, והפעם לא בשל פציעה כמו במחזור הקודם. בכר פרסם את ה-18 רק בחדר ההלבשה בנתניה, ושחקנים העידו על אכזבה גדולה שהייתה אצל החלוץ, שהיה שקט ומכונס בעצמו, לאחר שהבין שעוד משחק הוא יראה מהיציע. בכר הבהיר בסיום המשחק כי אי הכללתו של קואנקה בסגל הייתה החלטה מקצועית בלבד למשחק הספציפי הזה, אך מתחזקות ההערכות כי בחלון העברות של ינואר ינסו להגיע להסדר שחרור עימו, היות שהוא מחזיק בחוזה גבוה מאוד לעוד שנתיים וחצי.

הדפס