שלושת הזרים החדשים של סכנין יכללו בסגל

ססטסנקו, סטניסבלייאביץ' וללה עשויים לקבל דקות מול מכבי ת"א

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.02.19 - 12:29
תחילת כתבה

בני סכנין תארח הערב (רביעי) את מכבי תל אביב באיצטדיון בעכו, במשחק הראשון של רבע גמר הגביע (21:00, ישיר ב-5SPORT). כזכור, הקבוצה מהמגזר לא תארח את המשחק בדוחא אלא בעכו, בגלל העונש שספגה בעקבות התפרעות האוהדים במשחק נגד מכבי פתח תקווה.

בשל חוב כספי של סכנין לעיריית עכו ולחברת האבטחה, קיומו של המשחק באצטדיון המקומי הוטל בספק בימים האחרונים, אך התערבות מצד גורמים בהתאחדות לכדורגל הביאה לפשרה בין הצדדים. גיורגי דרסיליה התייחס לאובדן יתרון הביתיות: "בדוחא זה סיפור אחר, השחקנים שלנו רגילים לשחק בבית, אך צריך להתמודד עם המצב".

בימים האחרונים העבירה סכנין את ארבעת שחקני הרכש החדשים שלה בבקרה: אלכסנדר ססטסנקו, אלכסנדר סטניסבלייאביץ', שאייבו איברהים ללה ומאיר גולן ושלושת הזרים צפויים להיות בסגל למשחק הערב. "הקבוצה התחזקה, השחקנים הגיעו לפני מספר ימים וצריך לתת להם זמן. הם צפויים לקבל דקות", אמר דרסיליה, שהתייחס גם ליריבה הצהובה: "מכבי ת"א היא הקבוצה הכי טובה בארץ, שיחקנו נגדם הרבה פעמים, הם משחקים כדורגל טוב. זה לא משנה לנו אם זה גביע או ליגה, אנחנו רוצים לעשות את המקסימום. אנחנו רוצים לנצח בכל משחק, אנחנו לא מפחדים לשחק כדורגל, גם נגד קבוצות גדולות".

דרסיליה אמור לבצע מספר שינויים בהרכב הפותח. איהאב גנאיים ישוב להרכב במקום אמיר נסאר, ואיהאב שאמי צפוי להחליף את אוסמה חלאיילה, ששבר את אפו במשחק האחרון מול הפועל ק"ש. מוחמד גאדיר ושלומי אזולאי ימשיכו לקבל את הקרדיט בהתקפה, בעוד עלי עות'מאן, עטאא ג'אבר וישראל זגורי ימשיכו להיעדר.

במשחק נגד ק"ש, הסיט דרסיליה את מוחמד גאדיר לקו והוא החזיר במשחק טוב. "גאדיר הוא שחקן קו מצוין ושחקן חוד מצוין. היום נצטרך אותו בקו, כי הוא יודע לעשות גם הגנה. נגד ק"ש הוא עשה הכל. אנחנו נבצע מעט שינויים, אבל צריך לחדש בכל משחק", הסביר המאמן.

הרכב משוער: מחמוד קנדיל; מארון גנטוס, אלבן פנישי, סארי פלאח (אלכסנדר סטטסנקו), עמנואל אמבולה; חאלד חלאיילה, איהאב גנאיים, מהראן ראדי; איהאב שאמי (סוהיל ארמלי), מוחמד גאדיר ושלומי אזולאי.

הדפס