שכטר ובוזגלו בסגל הנבחרת לחוף השנהב

מאמן הנבחרת החזיר את חלוץ לאוטרן ובנוסף זימן את הקשר שכרגע נמצא ללא קבוצה לקראת משחק ההכנה האחרון לפני יוון. הצרפתי: "לא בטוח שמאור ישחק, אבל אני רוצה שהוא ירגיש שאני חושב עליו". ברדה ומליקסון בפנים, גולסה בחוץ

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.08.11 - 12:19
תחילת כתבהבעוד 30 יום בדיוק תפגוש נבחרת ישראל את יוון למשחק הגורלי במסגרת מוקדמות אליפות אירופה 2012. מול איצטדיון בלומפילד מלא מפה לפה, שחקניו של לואיס פרננדז ינסו לעשות צעד משמעותי לעבר הופעה היסטורית בטורניר שייערך בקיץ הבא בפולין ואוקראינה.

עוד לפני הקרב עם קארגוניס וחבריו, הנבחרת תערוך משחק הכנה ביום רביעי הבא מול נבחרתה של חוף השנהב (המשחק ייערך בשווייץ). היום כינס פרננדז מסיבת עיתונאים בה פירסם את הסגל למשחק מול דידייה דרוגבה ושות'. הזימון המעניין ביותר הוא החזרתו של איתי שכטר, חלוצה של קייזרסלאוטרן, ששב לאחרונה מפציעה ארוכה. מאור בוזגלו, שנכון להיום לא משחק באף קבוצה, זומן אף הוא.

אחרי שהודיע על הסגל, התפנה פרננדז לענות לשאלות של העיתונאים. "לפני שנדבר על שחקן כזה או אחר, אני רוצה להגיד שמצפה לנו משחק מול נבחרת מאוד טובה", פתח המאמן הלאומי בדבריו. "אני שמח מהחזרה של שכטר וברדה ורוצה לראות מה מצבם. בוזגלו? הוא נמצא במצב מסובך, אבל אני לא שוכח אותו. הוא היה טוב במשחקים הקודמים. אני מקווה שמהר מאוד יתבהר מצבו. לא בטוח שהוא ישחק, אבל שירגיש שאני חושב עליו".

"מצפים לנו שני משחקים מאוד חשובים בחודש הבא מול יוון וקרואטיה ואנחנו מודעים לציפיות של האנשים", התייחס פרננדז למשימה שעומדת לנגד עיניו. "אנחנו רוצים מאוד להצליח. לשני המשחקים הללו אזמן קרוב ל-25 שחקנים ובחודש הקרוב אני אצטרך לעקוב מקרוב. אני מקווה שוורמוט יחזור לכשירות ושאוכל לראות אותו בסגל".

הסגל המלא לחוף השנהב
שוערים
דודו אוואט, גיא חיימוב.
הגנה
יואב זיו, טל בן חיים, דקל קינן, רמי גרשון, דדי בן דיין, יובל שפונגין.
קישור
ביברס נאתכו, בירם כיאל, אלמוג כהן, ערן זהבי, מאור בוזגלו, מאור מליקסון, יוסי בניון, ליאור רפאלוב. התקפה
תומר חמד, עומר דמארי, בן שהר, אליניב ברדה, איתי שכטר.

נבחרת ישראל תפגוש כאמור ב-2 בספטמבר את נבחרתה של יוון. החבורה של לואיס פרננדז מדורגת במקום השלישי בבית 6 עם 13 נקודות מ-7 משחקים, בעוד ליוונים יש נקודה אחת יותר ומשחק אחד פחות.

הדבר אומר למעשה כי כל תוצאה מלבד ניצחון תחסל את הסיכויים של ישראל להעפיל לאליפות אירופה. חשוב לציין, כי גם במידה של ניצחון הנבחרת עדיין לא תהיה תלויה בעצמה, זאת בשל העובדה שיש לה משחק עודף.

 

הדפס