"פרננדס הבטיח למליקסון שהוא בונה עליו"

דיווח בפולין: הקשר והמאמן שוחחו לפני ואחרי הצמד מול חוף השנהב בהפסד ישראל 4:3. שחקנה של ויסלה קראקוב החליט לוותר על אפשרות ייצוג נבחרת פולין: "ביליתי בישראל כל חיי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.08.11 - 13:40
מליקסון. לא לפולין, כן להכנות ליוון וקרואטיה
תחילת כתבה

מאור מליקסון חזר לויסלה קראקוב אחרי הצמד שכבש במשחק ההפסד של נבחרת ישראל לחוף השנהב. לפי התקשורת הפולנית, יכולתו המצוינת של מליקסון תשתלם לו עוד יותר בעתיד הקרוב במדי הנבחרת.

היום (שבת) דווח כי מליקסןו שוחח עם המאמן הלאומי, לואיס פרננדס, לפני ואחרי משחק הידידות מול חוף השנהב (4:3) בז'נבה ושמע ממנו כי הוא בונה עליו רבות לקראת משחקיה החשובים של הנבחרת מול יוון וקרואטיה בהמשך קמפיין מוקדמות אליפות אירופה.

בנוגע לאפשרות שישחק בנבחרת פולין, זו ירדה מהפרק לפי הקשר. "נכון שאין ביטחון שישראל תשחק ביורו הקרוב, אבל כלל לא בטוח שפולין תצליח לעלות למונדיאל במשימה הבאה", הסביר מליקסון בראיון לתקשורת הפולנית, "את כל חיי ביליתי בישראל. אני חושב שכדורגלן פולני שמשחק לדוגמה בבולגריה במשך חצי שנה לא יחליט בקלות להופיע עם הנבחרת הבולגרית".

כזכור, הפולנים רצו מאוד שמליקסון יצטרף לנבחרתם לאור היכולת הטובה שגילה בחצי העונה שעברה בויסלה, עימה זכה באליפות. מליקסון שוחח בנידון עם מאמן נבחרת פולין אך סרב להתחייב וביקש שהות לחשוב על העניין. לאחרונה זומן על ידי פרננדס לסגל, הרבה בזכות פתיחת העונה המצוינת שלו במדי קראקוב.

הדפס