שכטר לא יצטרף לנבחרת לקראת אוקראינה

חלוץ קייזרסלאוטרן הודיע לגוטמן כי הוא אינו כשיר במאה אחוז. המאמן שוחח עם ורמוט, והבטיח לו שהדלת פתוחה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.02.12 - 00:15
לא יגיע למשחק הידידות. שכטר (GETTYIMAGES)
לא יגיע למשחק הידידות. שכטר (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

לאחר שאלי גוטמן פרסם את סגל הנבחרת שזימן לקראת משחק הבכורה שלו, מול אוקראינה בשבוע הבא, רק שאלה אחת נותרה פתוחה והיא שאלת זימונו של איתי שכטר. הערב (חמישי), חלוץ קייזרסלאוטרן הודיע למאמן נבחרת ישראל כי הוא אינו כשיר במאה אחוז, ועל כן לא יוכל להגיע.

כזכור, לאחר שפרסם גוטמן את הרשימה המלאה (שכללה זימונים מפתיעים משורות מוליכת הליגה ולא אף נציג אחד ממכבי ת"א ומכבי חיפה), המאמן הטרי השאיר מקום פנוי לאיתי שכטר, וזאת במידה והאחרון ישחק במשחק הקרוב של קבוצתו הגרמנית קייזרסלאוטרן.

הערב הודיע החלוץ, ששיחק תחת גוטמן בהצלחה רבה בהפועל ת"א, כי הוא לא צפוי להיכלל בסגל לאוטרן למשחק מאחר ועדיין לא החלים לגמרי מהפציעה ולכן לא יגיע למשחק הידידות מול אוקראינה. בתוך כך, גוטמן גם שוחח עם קשר דה חראפשחאפ ההולנדית, גילי ורמוט, והבהיר לו כי כאשר ייכנס לכושר משחק הוא יוזמן לסגל ושהדלת בפניו פתוחה. השיחה הגיעה בעקבות רצונו של גוטמן לתת לורמוט ביטחון ולהסביר שברגע שיחזור לעצמו, הוא יילקח בחשבון בנבחרת.

סגל הנבחרת
שוערים
: דודו אוואט (מאיורקה), דני עמוס (הפועל ק"ש). הגנה: טל בן חיים (פורטסמות'), דקל קינן (קארדיף סיטי), רמי גרשון (סטנדרד ליאז'), שיר צדק (הפועל ק"ש), יובל שפונגין (אומוניה ניקוסיה), אלעד גבאי (הפועל ק"ש), איתן טיבי (הפועל ק"ש), דדי בן דיין (אומוניה ניקוסיה). קישור: ביבראס נאתכו (רובין קאזאן), אלמוג כהן (נירנברג) ,יוסי בניון (ארסנל), ערן זהבי (פאלרמו), מאור מליקסון (ויסלה קראקוב), אדריאן רוצ'ט (הפועל ק"ש), ליאור רפאלוב (קלאב ברוז'), טל בן חיים (מכבי פ"ת).
התקפה: אליניב ברדה (גנק), עומר דמארי (הפועל ת"א), תומר חמד (מאיורקה), בן סהר (אוקזר).

הדפס