גוטמן ביקש שאבוקסיס יהיה עוזרו בנבחרת

יו"ר ההתאחדות העניק למאמן הלאומי אור ירוק למהלך. האם הצמד שהוליך את הפועל ת"א לדאבל יוביל את ישראל למונדיאל ב-2014? הכדור כעת במגרש של אבוקסיס עצמו, שהודיע לדמאיו שלא ימשיך בבני יהודה

מוטי פשכצקי ושירלי בר דיין  16.04.12 - 19:26
שוב ישתפו פעולה? גוטמן ואבוקסיס (ניר בוקסנבאום)
שוב ישתפו פעולה? גוטמן ואבוקסיס (ניר בוקסנבאום)
תחילת כתבהמה שהתאים להפועל תל אביב והביא לה דאבל, מתאים גם עבור נבחרת ישראל. נראה כי יוסי אבוקסיס ימונה לעוזרו של אלי גוטמן בנבחרת ישראל. היום (שני) נפגש מאמן הנבחרת עם יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון ועם מנכ"ל ההתאחדות, אורי שילה.

בפגישה המשולשת פנה גוטמן ליו"ר והודיע לו כי הוא מעוניין שיוסי אבוקסיס ישמש כעוזרו בקדנציה הנוכחית בנבחרת ישראל. לוזון נתן אור ירוק למהלך ולמעשה סלל את דרכו של אבוקסיס אל המדים הלאומיים.

משמעות הדבר היא שכעת "הכדור במגרש של אבוקסיס וההתאחדות". שני הצדדים יצטרכו לפתוח במשא ומתן. בכל מקרה אבוקסיס לא ימשיך בעונה הבאה בבני יהודה, כך מאשר היום המנכ"ל של המועדון משה דמאיו. "אבוקסיס הודיע לי שהוא רוצה להיות עוזרו של גוטמן בנבחרת, אנחנו עכשיו נתחיל לחפש מאמן אחר".

אם אבוקסיס יגיע לנבחרת הוא יחזור לשתף כאמור פעולה עם גוטמן, שאיתו זכה בדאבל עם הפועל תל אביב בעונת 2009/10. אלי גוטמן והנבחרת יפתחו רשמית את קמפיין מוקדמות המונדיאל של 2014 בשבעה בספטמבר כאשר יתארחו אצל אזרבייג'אן. ארבעה ימים לאחר מכן (11 בספטמבר) ישראל כבר תארח בארץ את רוסיה.

הדפס