אוואט: ''הנבחרת יותר חשובה מהאח הגדול''

המשחק בשבת מול לטביה יתקיים במקביל לגמר של תכנית הריאליטי, השחקנים מבקשים מהציבור להיות איתם. השוער: ''הם עשו לנו בעיות בקמפיין שעבר''. אלברמן: ''אין מקום לטעות. מקווה שנשנה מומנטום''

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.03.11 - 11:15
תחילת כתבה

נבחרת ישראל תעלה בשבת הקרובה (20:05, איצטדיון בלומפילד) למשחק ההזדמנות האחרונה שלה במוקדמות יורו 2012 מול לטביה, אבל עושה רושם שיש משהו שמדאיג את שחקניו של לואיס פרננדס הרבה יותר מאשר היריבה ממזרח אירופה. במהלך המחצית השניה ישודר במקביל למשחק הגמר של "האח הגדול", בנבחרת מקווים שהציבור יישאר עימם עד הסוף.

  • שבת ב-20:00, ישיר בספורט 5HD: ישראל - לטביה

"אני בטוח שהמשחק של הנבחרת חשוב יותר מהגמר של "האח הגדול", אמר דודו אוואט. "חשוב מאוד שהקהל יהיה איתנו, אנחנו משחקים באצטדיון הכי ביתי בארץ. אני יודע שהקהל מאוד אוהב את ''האח הגדול'', אבל אלו שאוהבים כדורגל יצפו בנו. איבדנו כבר הרבה נקודות וזו ההזדמנות האחרונה שלנו להציל את הסיכויים שלנו".

"אנחנו מתאמנים חזק, אבל הראש כבר במשחק בשבת. אנחנו מאמינים ולא חושבים על שום תוצאה מלבד ניצחון", הוסיף שוער מאיורקה. "הולך להיות משחק מאוד קשה. בקמפיין הקודם לטביה עשתה לנו חיים קשים ונצטרך להיות בשיא הריכוז. עם ה-5 נקודות שהפסדנו מולם בקמפיין הקודם היינו מגיעים למונדיאל".

"אין לנו יותר מקום לטעויות ואני מקווה שנהפוך את המומנטום", אמר גל אלברמן. "אני לא מופתע שאני כאן. ברגע שמגיעים לנבחרת עושים את ההפרדה ואין קשר לקבוצה ואני מקווה שגם אוכל לעזור. כמובן שהייתי רוצה לשחק אבל אני מודע למצב. אני קורא לכולם לבוא ולתמוך, אנחנו צריכים את זה".

אריק בנאדו, שמחזיק בשיא ההופעות בנבחרת ישראל, זומן על ידי לואיס פרננדס לארוחת הערב מחר כאות כבוד. אגב, בהתאחדות לכדורגל השקיעו לא מעט כספים על מנת ליצור תפאורה שטרם נראתה כמוה במשחקי נבחרת. בשער 8 ייפרס דגל ישראל בגודל של 35 מ' על 35 מ', ובשער 11 יהיה דגל ענק לזכרו של אבי כהן.

הדפס