יובל שפונגין יוזמן לנבחרת במקום בונדר

מגן אומוניה ניקוסיה מגלה יכולת טובה בעונת הבכורה באי השכן: "אני מרגיש נפלא בקפריסין" אימונים מיוחדים יתקיימו במאי כדי להכניס לכושר שחקנים שסיימו את העונה. היציאה למחנה: ב-30.5

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.04.11 - 10:14
שפונגין. חוזר לסגל
תחילת כתבה

יובל שפונגין יוזמן לנבחרת ישראל במקומו של דני בונדר, שלא יוכל ליטול חלק במשחק הנבחרת נגד לטביה בגלל כרטיסים צהובים. שפונגין יוזמן גם למחנה האימון שיתקיים שבוע קודם לכן באוסטריה, ויהווה הכנה למשחק הבא בקמפיין יורו 2012.

המגן, שמשחק העונה באומוניה ניקוסיה, עובר עונה טובה מבחינתו. קבוצתו נמצאת במקום השני עם סיכוי קלוש לזכיה באליפות, מרחק 12 נקודות מהמובילה אפועל ניקוסיה, אבל שמונה נקודות מהמקום השלישי שם נמצאת אנרתוזיס פמגוסטה, כשהמשמעות היא השתתפותה בעונה הבאה באירופה.

"חודשיים לא שיחקתי בגלל דלקת בשרירי הבטן, אבל יחסית לעונה הראשונה שלי כאן מאוד מרוצים ממני. שיחקתי ב-15 משחקים, וגם במחזור האחרון מול אנרתוזיס שניצחנו 0:1 שיחקתי 90 דקות והרגשתי נהדר", אמר המגן לאתר ערוץ הספורט. "יש לי חוזה לעוד שתי עונות וכרגע אני רוצה להישאר פה". במשחקים בהם לא שותף שפונגין, ארבעה במספר, סיימה הקבוצה בתיקו.

שפונגין, ששיחק כבר במדי הנבחרת בתקופת לואיס פרננדז במשחק הידידות מול איסלנד, כבש שער אחד העונה ובישל שניים נוספים: "אני לא רוצה לסכם עכשיו את העונה כי היא לא נגמרה אבל אני מרגיש נהדר כאן".

המאמן הלאומי ישקול להחזיר את ערן זהבי לסגל למרות התנהגותו במדים הלאומיים וזאת בשל העונש שספג בבית הדין ולטענתו גרם לו ללמוד את הלקח. בנבחרת מודעים לעובדה כי ישנם לא מעט שחקנים שיגמרו את העונה עוד לפני היציאה לאוסטריה ב-30 במאי, וכדי לשמור על כושרם הגופני הוחלט שאותם שחקנים יעברו אימונים מדי יום באצטדיון ר"ג כדי להביאם לרמת מוכנות גבוהה. "אנחנו חושבים על הכל ונעשה את המירב כדי שהשחקנים יבואו בכושר הטוב ביותר למשחק נגד לטביה, שניצחון בו הוא קריטי להמשך הקמפיין", אמרו בנבחרת.

הדפס