שגיב וגולדשטיין האריכו חוזה באקדמי

הקבוצה מסמנת את הטור ב-2020. איינהורן הוקפץ מהעתודה

דני פורת
דני פורת  22.11.18 - 12:30
(cycling academy)
(cycling academy)
תחילת כתבה

כחלק מההתחדשות של עונת המירוצים ב-2019, סייקלינג אקדמי הודיעה היום (חמישי) על הארכת חוזיהם של שני הישראלים גיא שגיב ורועי גולדשטיין, שחתמו על הסכם חדש לעונה נוספת. איתמר איינהורן הוקפץ מקבוצת העתודה במקומו של שגיב יחזקאל וישלים את הקאדר הישראלי של הקבוצה שכולל את גיא ניב ועומר גולדשטיין.

שגיב הגשים בשנה האחרונה את חלומו והיה (יחד עם גיא ניב) לאחד משני הישראלים הראשונים שלקחו חלק בג'ירו ד'איטליה, שהוזנק מירושלים. הדומסטיק הישראלי עשה השנה קפיצת מדרגה כשהגיע לקו הסיום של המירוץ התובעני אחרי שלושה שבועות מתישים. בקבוצה מרוצים גם מרועי גולדשטיין, שלא נכלל בסגל של אקדמי לגראנד טור האיטלקי, אבל שמר בעונה החולפת על תוארו כאלוף ישראל באופני כביש לאחר שגבר על שגיב.

"הג׳ירו כבר מאחורי", אמר שגיב. "האמביציות שלי עכשיו הרבה יותר גדולות. אני והישראלים האחרים יכולים ורוצים לעזור לקבוצה להיות הקבוצה החזקה בסבב בשנה הבאה וכן, לעלות מדרגה וגם לנצח״. גולדשטיין: "אני נרגש לקבל הזדמנות להמשיך לעונה שישית ומעבר לזה. וכן, להשיג פודיום ישראלי בעונה הגדולה שמצפה לנו, זו בהחלט מטרה".

איינהורן בן ה-21 יתקדם לשורת האקדמי המקצוענית מקבוצת העתודה שלה. כדי לאפשר לרוכב הצעיר לצבור עוד ניסיון במירוצים אירופים, הוחלט שיתחרה בחודשים הראשונים של העונה בקבוצה הצרפתית קוט דה אמור כסוג של מושאל. "אני נרגש לקבל הזדמנות להפוך למקצוען", אמר איינהורן. "התחנה בקבוצה הצרפתית תאפשר לי להגיע הרבה יותר מוכן כדי לתרום לאקדמי".

הקבוצה הישראלית, שמקווה להשתתף גם העונה בג'ירו ד'איטליה, החתימה כבר מספר ספרינטרים חדשים: דוידה צ'ימולאי, רודי בארבייה, ריקרדו מינלי, טום ואן אסברוק, וכן את המומחה נגד השעון מתיאס ברנדל ואלוף אירלנד קונור דאן. המטרה היא להשיג יותר ניצחונות העונה ולסיים לפחות באחד משני המקומות הראשונים בדרג השני (פרו קונטיננטל) בתקווה שזה יעזור לקבוצה להשיג את ההזמנה לטור דה פראנס ב-2020.

הדפס