אחרי 4 שנים: מרגליות לא ישמש כמנהל אקדמי

המייסד יעבור לניהול בתי הספר של הקבוצה, שהתרחבה ל-30 רוכבים

דני פורת
דני פורת  04.12.18 - 13:30
תחילת כתבה

סייקלינג אקדמי הודיעה היום (שלישי) כי לאחר ארבע שנים בתפקיד, מנהל הקבוצה רן מרגליות, יעזוב את תפקידו ויעבור להתעסק בניהול השוטף של בתי הספר של הקבוצה בישראל ובפיתוח הדור הבא של הרוכבים. בקבוצה מינו גם מנכ"ל חדש, אלוף המשנה במילואים חן טל, והחזירו את רוכב העבר ניקי סורנסן, לתפקיד של מנהל ספורטיבי.

מרגליות הוא מי שייסד את הקבוצה יחד עם רון בר און לפני ארבע שנים, ובחזונו ראה את השתתפות של רוכבים ישראלים בגרנד טור. בשנה האחרונה היה מהגורמים המרכזיים להשתתפות הקבוצה בג'ירו ד'איטליה, שהוזנק מישראל ביוני בסיוע מימונו של המיליארדר סילבן אדמס. כאמור, שני רוכבים ישראלים, גיא שגיב וגיא ניב, הגשימו את החלום ולקחו חלק במירוץ היוקרתי.

מרגליות אמר בהודעה הרשמית: "בארבע השנים האחרונות עברתי מסע מרגש. עשינו דרך ארוכה נגד כל הסיכויים, אני מאוד גאה באירגון שלנו. הגיע הזמן כעת להשקיע בדור הבא של ישראל, שהוא קהל היעד החיוני ביותר שלנו. לאחרונה השקענו בתוכנית לפיתוח בתי ספר לאופניים ומלגות למאמנים צעירים וזו רק ההתחלה".

עוד הודיעה הקבוצה כי השלימה את סגל הרוכבים שלה שגדל מ-24 בעונה שעברה ל-30 רוכבים, לאחר ששלושה האריכו את חוזיהם: דניאל טורק (צ'כיה), דניס ואן וינדן (הולנד) והמיש שורורס (ניו זילנד). אקדמי תצא השבוע למחנה אימונים ראשון באליקנטה, ספרד ובחודש הבא תשתתף במירוץ הבכורה שלה בארגנטינה.

הדפס