בלאט: "המשחקים האלה הם כמו מוקשים"

לאחר הניצחון על נובו מסטו בפתיחת הליגה האדריאטית, מאמן מכבי תל אביב מביט כבר למשחק השני בסלובניה, מול לאשקו: "אנחנו מחפשים להמשיך את הדרך הטובה שעשינו עד כה באימונים ובמשחקים. לא רוצים לפספס שום צ'אנס"

רועי גלדסטון  02.10.11 - 14:00

תחילת כתבה

במכבי תל אביב יכולים להיות מרוצים מהניצחון 68:83 על נובו מסטו במחזור הפתיחה של הליגה האדריאטית. אמש נראה שבלאט הסתדר עם השילוב של השחקנים הבכירים, למעט תיאו פאפאלוקאס שסובל מרגישות קלה בברכו ולא שיחק. מחר (שני) הצהובים ימשיכו למשחק נוסף בסלובניה כאשר יתארחו אצל לאשקו.

בשל אילוצי לוח הזמנים, שחקני מכבי ידרשו ללא מעט משחקים בשבועות הקרובים. כבר ביום חמישי ישלימו הצהובים שלושה משחקים בשישה ימים כאשר יארחו בהיכל את ציבונה זאגרב, שאמש הודחה ממוקדמות היורוליג ולא תהיה במפעל הבכיר לראשונה מזה 20 שנה. בהמשך בשני הבא יפגשו הצהובים את ברק נתניה במסגרת גביע צ'אנס.

"הליגה האדריאטית מורכבת מרמות שונות וכדי להגיע לפיינל פור, שזו המטרה שלנו, אסור לנו ליפול במשחקי החוץ נגד הקבוצות שהן לא מהדרג הראשון כמו לאשקו", אמר מאמן מכבי דייויד בלאט לקראת המפגש מול הסלובנים. "חשוב שנבוא מפוקסים וננצח, כי משחקים מהסוג הזה הם מוקשים והם אלה שיכולים לקבוע את המיקום שלך בסופו של דבר".

על המשך התקופה הקרובה אמר בלאט: "אנחנו רוצים להמשיך את הדרך הטובה שעשינו עד כה באימונים ובמשחקים, רוצים להמשיך להתאמן מצוין ולשחק חזק. אסור לנו לפספס אף הזדמנות".