בן חיים ישוב לנבחרת. "שמח לשחק שוב"

הבלם, שבישל בבכורה שלו במדי ק.פ.ר, יוזמן למשחק מול פינלנד בפברואר. בן חיים: "עבדתי קשה והאמנתי"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.01.13 - 08:57
בן חיים. חזר לעניינים (האתר הרשמי של ק.פ.ר)
בן חיים. חזר לעניינים (האתר הרשמי של ק.פ.ר)
תחילת כתבהמאמן נבחרת ישראל, אלי גוטמן, יכול היה לנשום אתמול (שבת) לרווחה. הבלם טל בן חיים סוף סוף חזר לשחק, ויתרה מכך אף בישל את שער השיוויון הדרמטי של ק.פ.ר ב-1:1 מול ווסט ברומיץ' בגביע האנגלי.

המאמן חיכה לחזרתו של בן חיים, שלא שיחק בנבחרת מאז ההפסד לרוסיה 4:0 מאחר ולא מצא קבוצה. הבלם הוותיק יחזור לסגל לקראת המשחק הקרוב מול פינלנד בתחילת החודש הבא, משחק שיהווה את ההכנה האחרונה של הנבחרת לקראת המשחק הרשמי במארס מול פורטוגל באצטדיון ר"ג.

"אני מאושר לחזור אחרי תקופה ארוכה", אמר הבלם לאתר ערוץ הספורט, "אני בטוח שבתוך כמה משחקים אני אחזור לקצב וכושר אחרי שלא שיחקתי תקופה ארוכה. עבדתי קשה מאוד ותמיד האמנתי שאני יגיע בסוף לרמות הכי גבוהות שיש. בק.פ.ר יש שחקנים טובים ומנג'ר מצוין ואני בטוח שאם נשקיע ונילחם כל משחק אז נישאר בליגה".

אגב, בן חיים שיחק אתמול 70 דקות כמגן שמאלי וב-20 הדקות האחרונות הועבר לעמדת המגן הימני ממנה בישל את שער השיוויון.

גוטמן מקווה כי גם רמי גרשון יחזור לשחק באופן קבוע והוא צפוי לחתום מחר בסלטיק הסקוטית. "דן מורי לא משחק באופן קבוע וזה לא סוד שיש לנבחרת בעיה בהגנה", הסביר גורם בנבחרת שהוסיף: "גם העובדה שערן זהבי אמור לחזור לשחק, אם זה במכבי ת"א או בכל מקום אחר, מעודדת". בנבחרת מקווים כי גם יוסי בניון ימצא קבוצה במהרה ויחזור לשחק באופן קבוע.

הדפס