קינן: "אשאר בסקרמנטו או שאחזור לארץ"

הליגיונר הודח עם קבוצתו מהפליאוף ושיתף פוסט מרגש

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.11.19 - 11:42
יחזור לישראל? קינן. (מתוך עמוד הטוויטר של דקל קינן)
יחזור לישראל? קינן. (מתוך עמוד הטוויטר של דקל קינן)

תגיות: דקל קינן: eu

תחילת כתבה

לא בכל יום משתף שחקן כדורגל את תחושותיו ואורח חייו בפוסט חושפני ואמיתי כל כך. הבלם דקל קינן, שמשחק בסקרמנטו מליגת המשנה בארה"ב, ה-USL, כתב פוסט בעמוד הפייסבוק שלו ובו תיאר את תחושותיו, תובנות על החיים בארה"ב וההתלבטויות שלו ושל אישתו על המשך הקריירה והמגורים בחו"ל.

קינן וקבוצתו הפסידו ביום חמישי האחרון בחצי גמר הפליאוף, מה שסיים להם למעשה את העונה והוציא אותו לפגרה. הבלם מאוכזב מאוד מההפסד וסירב לצאת עם שחקני הקבוצה לחגוג את ערב סיום העונה כי הרגיש שאינו יכול לעשות זאת אחרי הכישלון. "ההפסד עדיין צורב בעצמותיי והרגשתי שאני לא מסוגל לחגוג", הוא כתב ב"יומן הפגרה" שלו.

בסיום הפוסט שיתף קינן שהוא ואישתו חוו סוג של טראומה קטנה מהמעברים בתוך ארה"ב, לאחר שנדדו מסיסנטי, אוהיו, לסקרמנטו קליפורניה, והם לא מוכנים למעבר נוסף, שיצריך אותם למצוא בתי ספר חדשים לילדים והסתגלות לחברים ועיר חדשה.

השחקן הוותיק מעוניין להמשיך בקבוצה אך לא קיבל עדיין איתות מהמועדון על הכוונות שלהם לגביו והוא חושש שיציעו לו חוזה נמוך יותר או בכלל לא ירצו בשירותיו.

קינן בחר לסיים סיים את הפוסט במילים: "קיצר, נשארים פה או שחוזרים לארץ". מה שכנראה אומר שאם לא ימשיך בסקרמנטו, הוא יחזור עם משפחתו לישראל ויחפש קבוצה שתקלוט אותו.