הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מכבי חיפה ומכבי ת"א בעקבות ניר ביטון"

אחרי תשע שנים, הקשר צפוי לעזוב את סלטיק בתום העונה ובסקוטלנד דווח שהוא עשוי לחזור לישראל. אמש, פרסם פוסט שרמז לעתידו: "זה היה חתיכת מסע". הצהובים והירוקים מועמדים לצרפו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.05.22 - 16:52

תגיות: ניר ביטון

ניר ביטון ישוב לישראל? כפי שפורסם בערוץ הספורט, הליגיונר יעזוב את סלטיק בסיום העונה ושוקל לחזור לישראל. על פי דיווחים ב"סאן" הסקוטי, הליגיונר מחזיק בהצעות ממכבי תל אביב וממכבי חיפה, שרוצות מאוד לצרף אותו.

סלטיק נמצאת פסע מזכייה באליפות, וב-1:4 על הארטס שקירב אותה לכך, הוא לא שותף. לאחר אותו משחק פרסם הקשר הישראלי פוסט שרמז בנוגע לעתידו עם תמונה שלו ושל ילדיו עם הכיתוב: "זה היה חתיכת מסע".

ניר ביטון היה חלק בלתי נפרד מרצף האליפויות של סלטיק וזכה בשבע כאלה לאורך התקופה שלו בסקוטלנד, לצידן הניף ארבעה גביעים ושישה גביעי ליגה. כעת, תואר אחד בלבד חסר לו כדי להפוך לשחקן הישראלי המעוטר אי פעם והוא קרוב להשיג אותו - אליפות סקוטלנד שמינית עם הירוקים לבנים.

לאורך הקריירה שיחק ביטון בשני מועדונים בלבד והראשון הוא כמובן מ.ס אשדוד בו גדל וקיבל את ההזדמנות בקבוצה הבוגרת. במהלך ארבע השנים בהן שיחק בישראל רשם 122 הופעות בהן הבקיע 14 שערים ובקיץ 2013 יצא למסע בסקוטלנד, אותו יסיים בקרוב מאוד עם ארון תארים עמוס.