"אודינזה תהיה באלופות. ננצח את מילאן"

הקשר ג'יאמפיירו פינצי: "אסור למעוד עכשיו ולתת ללאציו את המקום הרביעי". התכולים מרומא יתארחו אצל לצ'ה

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.05.11 - 18:07
פינצי. בעונה הבאה באלופות? (Gettyimages)
פינצי. בעונה הבאה באלופות? (Gettyimages)

תחילת כתבה

אודינזה ולאציו הן ללא ספק שתי הפתעות העונה בליגה האיטלקית ושתיהן יגיעו למחזור הסיום בסרייה A במטרה אחת: להבטיח את המקום הרביעי שמוביל למוקדמות ליגת האלופות ב-2011/12. הזברות יאלצו לנצח את מילאן בשביל להשיג את המטרה, כאשר הפסד או תיקו מול האלופה בבית יעבירו את ההכרעה לנשרים, שיתארחו אצל לצ'ה שהבטיחה את הישארותה בליגה בשבוע שעבר.

אודינזה - מילאן
"זה הולך להיות המשחק החשוב בקריירה של רוב השחקנים שלנו", אמר קשר אודינזה ג'יאמפיירו פינצי לקראת המפגש עם מילאן. "נכון שהיא אלופה, אבל העונה הצלחנו להוציא ממנה נקודה עם 4:4 ענק בסן סירו. הפעם המטרה היא לנצח. אסור לנו למעוד ולהיות תלויים במה שתעשה לאציו, כי מגיע לנו לסיים במקום הרביעי".

בצד השני לא מתכוונים לזלזל. מאמן הרוסונרי, מסימיליאנו אלגרי הבטיח: "נבוא במטרה לנצח ולסיים את העונה על הצד הטוב ביותר. המאבק בין אודינזה ללאציו לא מעניין אותנו. למילאן יש את המטרות שלה. זה לא יהיה קל נוכח העונה המצוינת של המארחת, אבל נבוא מוכנים".

אגב, בעקבות עזיבת אנדראה פירלו שחרר אלגרי הצהרה נוספת: "הוא היה שחקן משמעותי במועדון במשך עשר שנים והמטרה תהיה להביא מחליף ראוי, מוכר וברמה עולמית".

לצ'ה - לאציו
הנשרים יודעים שתיקו שלהם והפסד של אודינזה לא יספיק מאחר שבמקרה של שוויון נקודות מה שיכריע הוא המאזן הפנימי ביניהן העונה, שעומד על ניצחון 2:3 והפסד 1:0, שמקנה יתרון לביאנקונרי בגלל שערי החוץ. המאמן אדי ריאה נשמע דרוך לקראת המשימה בדרום: "אנחנו נמצאים מחזור לסיום העונה ובמצב שהכרטיס לליגת האלופות אינו אשליה, אלא שאיפה. הייתה לנו עונה מדהימה ואני מקווה שנצליח לסיים אותה במקום הרביעי".

מבחינת לצ'ה, ההישארות בליגה הובטחה כך שעבורה המשחק לא יקבע דבר. המאמן לואיג'י דה קאניו ניצל את מסיבת העיתונאים לפני ההתמודדות והודיע רשמית: "זה יהיה המשחק האחרון שלי כמאמן במועדון הזה. ב-30 ביוני החוזה שלי יסתיים ואין לי כוונה להאריך אותו. באתי במטרה להשאיר את הקבוצה בסרייה A והצלחתי, כך שאכזוב מרוצה".