אינטר רוצה את וידאל, אינלר מתקרב לנאפולי

הנראזורי מוכנים לשלם 10 מיליון יורו ללברקוזן ולהעביר את פאנדב. ריסה קרוב לפולהאם. ארסנל בעקבות מאטה, גם ליברפול. יובה הגישה הצעה של 20 מיליון יורו על ג'יוזפה רוסי ועל פי נשיא אודינזה

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.07.11 - 13:11
וידאל. בדרך לסן סירו? (Gettyimages)
וידאל. בדרך לסן סירו? (Gettyimages)
מלפפונים

תחילת כתבה

 עוד יום של מלפפונים יצא לדרך באירופה. העיתונים מדווחים, שולחנות המשא ומתן נפתחים והמלחמות הפסיכולוגיות על סכום העברה והשכר מקבלות תפקיד משמעותי. בזמן שליברפול החתימה את צ'רלי אדם מבלקפול, יתר אריות היבשת מחפשות את הדבר הבא, אך בינתיים מדובר בספוקלציות בלבד.

אינטר היא רק אחת הקבוצות שמעוניינות בארתורו וידאל מלברקוזן. הקשר שנמצא בימים אלה עם צ'ילה בקופה אמריקה מבוקש גם על ידי ארסנל, אבל הנראזורי הגישו הצעה רשמית בסך עשרה מיליון יורו והכללתו את גוראן פאנדב כחלק מהעסקה. כעת הכל תלוי בגרמנים, שספק אם יצליחו להשאיר את הכוכב בבונדסליגה.

ארסנל וליברפול אישרו כי הן מעוניינות לצרף את הקיצוני של ולנסיה, חואן מאטה. על פי ההערכות ונגר מנסה כבר זמן רב להביא את הספרדי, שקושר בעבר עם ברצלונה וריאל מדריד. רק בקיץ האחרון הצליח הקשר לזכות עם נבחרת ספרד באליפות אירופה עד גיל 21.

נאפולי קרובה להחתים את גוקאן אינלר השוויצרי. על פי נשיא אודינזה, בין הקבוצות יש סיכום על העברתו, ומה שנותר כעת הוא שהקשר יאשר את העסקה ויגיע לדרום. על פי הדיווחים באיטליה השחקן בכלל מעוניין להצטרף ליובנטוס, אך ההצעה של הגברת הזקנה עבורו נדחתה.

יובנטוס ירדה מאגוארו? ג'נרל מנג'ר הזברות בפה מארוטה, נמצא בספרד ועל פי אתלטיקו מדריד, ההצעה בסך 32 מיליון יורו וטיאגו עבור הארגנטיני נדחתה. כעת מנסים בטורינו לסגור את העברת ג'יוזפה רוסי והביאנקונרי מוכנים לשלם עבורו 20 מיליון יורו, שזה הסכום שדורשת עבורו ויאריאל.

פולהאם תכריז בקרוב על חתימתו של ג'ון ארנה ריסה. שחקנה של רומא בשלוש העונות האחרונות הגיע ללונדון בשביל לעבור בדיקות רפואיות בקבוצה. אם המהלך ייצא לפועל, זו תהיה הקדנציה השניה שלו באנגליה אחרי שבעבר שיחק בליברפול, איתה זכה בליגת האלופות ב-2005.