גם אינטר בצרות: סיימה רק ב-1:1 ביתי עם קייבו

ניצחון בודד למצארי ב-7 משחקים, למזלו אותו ניצחון הגיע נגד מילאן. צפו בסמפדוריה מביסה 0:3 את אודינזה

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.01.14 - 23:58
תחילת כתבה

בזמן שמילאן הידרדרה לשפל חדש ופיטרה את מסימיליאנו אלגרי, גם היריבה העירונית אינטר לא מלקקת דבש. אחרי שני הפסדים ברציפות, הנראזורי סיימו הערב (שני) רק ב-1:1 ביתי מול קייבו החלשה מהתחתית. בנוסף, סמפדוריה הביסה 0:3 את אודינזה במשחק רווי מחלוקות שיפוט.

אינטר-קייבו 1:1
בשבעת המשחקים האחרונים שלו בליגה, וולטר מצארי ניצח רק פעם אחת. למזלו, אותו ניצחון הגיע בדרבי, אחרת הכסא שלו היה כבר מתחיל להתנדנד. החמורים המעופפים, שהגיעו למשחק מהמקום ה-16 בטבלה כשעלו ליתרון בדקה ה-8 מכיבוש של אלברטו פאלוסקי. יוטו נגאטומו השיג שער מאזן בדקה ה-12 מבישול של ריקי אלבארס, אך הניסיונות להכריע כשלו עד לסיום ואינטר נותרה במקום השישי.

סמפדוריה-אודינזה 0:3
למרות הניצחון הגדול של סאמפ', הכוכב הגדול של המשחק הוא דווקא השופט פאולו מאזולני וקווניו. האיש עם המשרוקית הצביע על הנקודה הלבנה בדקה ה-16 ואיפשר לאדר להבקיע את הראשון, אך בדקה ה-35 החמיר כששלף לעבר אלאן האורח את הצהוב השני.

אדר השלים צמד בדקה ה-47 מעמדת נבדל ברורה, בלי דגל של הקוון. בדקה ה-62 גם רוברטו סוריאנו מסמפדוריה הורחק בצהוב שני, וכעבור 7 דקות גבריאל סילבה מאודינזה הצטרף אליהם בחדר ההלבשה. את המסמר האחרון עבור הקבוצה של סיניסה מיכאלוביץ' נעץ דניאלה גסטלדלו, שקיבל את הבישול השני במשחק של מנולו גביאדיני ותירגם אותו לשער.

הדפס