רומא הודיעה: דה רוסי יעזוב בסיום העונה

הקפטן ייפרד מהמועדון אחרי 18 שנים. ישחק בארה"ב?

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.05.19 - 10:12
תחילת כתבה

דניאלה דה רוסי ורומא - הסוף. "הקריירה של דה רוסי בג'אלורוסי תגיע לסיומה בסיום העונה", כך הודיע היום (שלישי) המועדון האיטלקי. "דה רוסי לא יפרוש מכדורגל. בגיל 35, הוא מתכוון לחפש הרפתקה חדשה מחוץ לרומא".

"במשך 18 שנים דניאלה היה הלב הפועם של רומא", אמר הנשיא ג'יימס פאלוטה. "הוא תמיד גילם את תפקיד האוהד/שחקן על המגרש עם גאווה והפך לאחד הקשרים הטובים באירופה, מאז הבכורה שלו ב-2001 עד שלקח אחריות על סרט הקפטן. כולנו נהיה נרגשים כאשר נגד פארמה, הוא ילבש את החולצה בפעם האחרונה. בשם כל המועדון, אני רוצה להודות לדניאלה על מסע יוצא מהכלל. עבורו, הדלת של רומא תמיד תישאר פתוחה בכל תפקיד שייבחר בו בעתיד".

לפי הדיווחים, עתידו של השחקן צפוי להיות בליגת ה-MLS בארה"ב.

דה רוסי, יליד העיר שגדל במועדון, ערך 615 הופעות במדי הזאבים בהן כבש 63 שערים בכל המסגרות. למעשה, רק פרנצ'סקו טוטי, ממנו ירש את סרט הקפטן, ערך יותר הופעות ממנו. ברמה המקומית, דה רוסי זכה בשני גביעי איטליה (2007 ו-2008) וכן בסופר קאפ ב-2007. בנוסף לכ, הקשר רשם קריירה מפוארת במדי הנבחרת. עם 117 הופעות במדי האזורי, הוא מדורג במקום הרביעי בהיסטוריה. הוא ייצג את הנבחרת בשמונה טורנירים גדולים, כאשר השיא הגיע במונדיאל 2006, אז הניף את הגביע העולמי.