סיסיניו הוצג: "מרגיש שהגעתי לפיסגה"

הברזילאי קיבל את החולצה מס' 11 של ריאל מדריד. הנשיא פרז: "הוא מסוג המגנים שאנחנו אוהבים כאן בברנבאו". פאביו קאפלו שוקל את הגעתו לברנבאו

  07.04.20 - 20:29

תחילת כתבה

פאביו קאפלו הוא המועמד המוביל של פלורנטינו פרז לאימון ריאל מדריד בעונה הבאה. על פי פרסומים בספרד המאמן האיטלקי שאימן בעבר את מדריד מוכן להגיע אם פרז ירכוש עבורו את אדריאנו מאינטר, פטריק ויירה וזלטן איברהימוביץ' מיובנטוס, וגם את סטיבן ג'רארד מליברפול.

בינתיים ריאל ממשיכה להתחזק. היום הציג המועדון רשמית את הרכש החדש – סיסיניו הברזילאי. המגן הימני בן ה-25 הגיע מאלופת העולם סאו פאולו, ונחשב ליורש של קאפו.

בדרך כלל אלפרדו די סטפאנו, נשיא הכבוד של ריאל, מקבל את השחקנים החדשים. אבל די סטפאנו מתאושש מניתוח מעקפים בבית חולים בולנסיה, ופלורנטינו פרז הציג את סיסיניו לקהל.

"עם סיסיניו יש לנו יותר מהירות, כישרון, טכניקה ותקווה לעתיד", אמר דון פרז. "הוא מסוג המגנים שאנחנו אוהבים כאן בברנבאו כי חוץ מלהגן הוא גם יודע לעזור להתקפה".

סיסיניו, שקיבל את החולצה מס' 11, אמר: "זה כבוד גדול עבורי ללבוש את החולצה הזאת. מהרגע שהעסקה עם ריאל מדריד נסגרה הרגשתי רק אושר. אני מרגיש שהגעתי לפיסגה".