"פפ אמר שוילאנובה לא יידע לשלוט במסי ובניימאר ביחד''

אביו של הברזילאי טען: ''גווארדיולה ניסה לטרפד לנו את המעבר לברצלונה". יו"ר באיירן רומינגה: "היה יותר כדאי לרכוש את גצה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.07.13 - 16:32
תחילת כתבההסאגה הארוכה של הקיץ, שנסבה סביב זהות הקבוצה שתשיג את ניימאר, הגיעה לסיומה עם חתימתו בברצלונה. לעסקה המורכבת והיקרה לקח הרבה מאוד זמן להבשיל לידי סיכום, בעיקר בגלל שהשחקן התלבט בין מספר קבוצות, אבל כעת מתחילים להיחשף בברזיל הפרטים שמאחורי הקלעים שלה. ולא, זה לא מוסיף לאף אחד כבוד.

עיתון ה-"אס" הספרדי חשף תמלול ראיון שהעניק אביו של ניימאר לרדיו "גלובו" במולדתו, שם הוא טוען כי הקרב שניהלו המועדונים הגדולים של היבשת על שירותיו של בנו היה מלוכלך למדי. בשיאו של הראיון, האב, שהיה פעיל מאוד במו"מ, אף הסביר שפפ גווארדיולה עשה הכל כדי לטרפד את המעבר של הכוכב לברצלונה.

כשהוא טוען שפפ "עשה הכל", אביו של חלוץ ברזיל בעצם מתכוון לכך שגווארדיולה הסכים אפילו לטנף על עוזרו לשעבר וחברו הטוב, טיטו וילאנובה, והכל במטרה שניימאר יבחר בבאיירן מינכן כקבוצה שלו באירופה. "במסיבת עיתונאים לא מזמן פפ אמר שמסי וניימאר יסתדרו טוב ביחד, אבל באוזני הוא טען דברים אחרים", הסביר האב.

"הוא אמר לי שלא כדאי לנו לחתום בברצלונה, כי טיטו וילאנובה לא יצליח להשתלט על ניימאר ועל מסי ביחד", הוסיף. "במהלך כל הקיץ פפ הפעיל לחץ והתעקש שניימאר יוכל להפוך לשחקן הכי טוב בעולם רק אם ייבחר במועדון שאיננו ברצלונה". אם או בלי קשר, יו"ר באיירן קארל היינץ רומינגה, צוטט הערב באומרו: "רכישת מריו גצה עוד תתברר ככדאית יותר מהאפשרות לרכוש את ניימאר".