קאמבק? לואיס אנריקה: "הכל אפשרי, זה אתגר"

למרות ה-4:0, בברצלונה מאמינים במהפך: "יש לנו מוטיבציה לעשות את זה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.08.15 - 13:14
תחילת כתבה

האם ברצלונה תצליח לחולל את אחד הקאמבקים הגדולים בשנים האחרונות? אחרי שהובסה 4:0 על-ידי אתלטיק בילבאו במשחק הראשון של הסופרקופה, אלופת אירופה תשוב מחר (ב', 23:00) לקאמפ-נואו ותנסה לעשות את הבלתי ייאמן: למחוק את פיגור 4 השערים מסן-מאמס ולזכות בתואר חמישי ב-2015.

המאמן לואיס אנריקה אמר לקראת המפגש החוזר עם הבאסקים: "אף קבוצה לא חזרה מ-4:0 בסופרקופה, אבל בעונה שעברה כבשנו 4 שערים ומעלה ב-19 משחקים. הכל יכול להיות. זה אתגר, אבל יש לנו מוטיבציה לעשות את זה".

על המשחק הקודם אמר המאמן: "אני לא חושב שהתוצאה שיקפה את הכדורגל ששיחקנו. עשינו כמה טעויות ושילמנו על זה". לואיס אנריקה נשאל על השינויים הרבים שביצע בהרכב בסן-מאמס והגיב בהומור: "הייתה ביקורת על ההרכב? לא ידעתי את זה. ביקורת היא חלק מהמשחק".

חאבייר מסצ'ראנו הוסיף: "השחקנים צריכים להיות משוכנעים שאפשר להפוך את התוצאה. זה אתגר עבור כולנו ואנחנו צריכים להראות לאוהדים שאנחנו רוצים את התואר הזה. אנחנו רוצים להשאיר את המשחק הראשון מאחור ולנסות להפוך את התוצאה, יש לנו סיבות להאמין שזה אפשרי".

הארגנטינאי שנבחר לאחרונה לקפטן הרביעי של בארסה, סיכם: "הביקורות? כשאתה משחק במועדון גדול, אתה צריך להיות מוכן גם לזה. אנחנו מגיעים לגומלין בפיגור מהמשחק הראשון, אבל אנחנו מוכנים לזה. אם נפחית את הטעויות שלנו בהגנה, נחזור להציג את היכולת הרגילה שלנו".