דיווח: ניימאר יחתום בריאל מדריד ב-2019

חרף ההכחשות, בספרד טוענים כי כוכב פ.ס.ז' ישוב ללה ליגה

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.02.18 - 12:18
תחילת כתבה

לא משנה כמה ההכחשות יהיו נחרצות ועקביות, התקשורת בספרד תמשיך לקשור את כוכב פ.ס.ז', ניימאר, לריאל מדריד. הבוקר (רביעי) זו דווקא התקשורת הקטאלונית שיצאה עם כותרת ראשית בנושא. "ניימאר יחתום בריאל ב-2019", כתב ה"אל מונדו דפורטיבו".

בדיווח נטען כי ניימאר רוצה לחזור לליגה הספרדית מהדלת הראשית, אחרי שזכה בכדור הזהב, והמעבר לפ.ס.ז' נועד לעזור לו בכך. הוא ישוב, כך הוא מקווה, כשהוא בראש הפירמידה וכששני השחקנים שנמצאים לפניו ברשימה, כריסטיאנו רונאלדו (35) וליונל מסי (32) כבר בגיל מתקדם.

מלבד הסיבות המקצועיות, נטען כי ישנן סיבות עסקיות לחזרה של ניימאר למדריד, אך הן לא מפורטות. עוד נאמר כי אם יזכה בכדור הזהב, נשיא פ.ס.ז', נאסר אל חליפי, יאפשר לו להשלים את המעבר למדריד ובמסגרת העסקה ניימאר יהיה ה"פנים" של גביע העולם בקטאר ב-2022.

בכתבה מציינים כי אחת הסיבות בגינן החליט לעבור לצרפת הייתה הליגה ה"נוחה" יותר, שתאפשר לו להגיע במצב פיזי טוב לגביע העולם הקרוב ברוסיה ולהוביל את ברזיל לזכייה שתשפר את מעמדו לפני המעבר למדריד.

כזכור, כבר דווח בעבר כי נשיא מדריד, פלורנטינו פרס, היה שמח לראות את ניימאר מגיע לקבוצה, אחרי שנכשל בניסיון לצרפו כאשר שיחק בסנטוס. הוא אף התבטא כי "יהיה לניימאר קל יותר לזכות בכדור הזהב אם ישחק במדי הבלאנקוס".

הדפס