בייל צפוי להיעדר מהמשחק של ריאל מול ראיו

הוולשי לא התאמן, וגם: הסיבה שאיסקו סרב להיות קפטן

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.12.18 - 12:35
תחילת כתבה

מהומה על מאומה? התקשורת הספרדית געשה ביום רביעי אחרי שאיסקו סרב לענוד את סרט הקפטן אותו העביר לו מרסלו, אולם הבוקר (שישי) דני קרבחאל שופך אור על המתרחש ומסביר: איסקו הבטיח לי שאענוד את סרט הקפטן, עוד לפני המשחק.

"איסקו היה קפטן נגד מלייה במשחק הגביע והבטיח לי שבפעם הבאה, הוא יאפשר לי לשמש כקפטן", המגן ניסה להרגיע, "אמרתי לו תודה על זה כי זה צעד יפה מצדו והתרגשתי ממש. זה כבוד גדול לענוד את סרט הקפטן במשחק ליגת האלופות".

למרות ההסבר, בכלי התקשורת בספרד ממשיכים לעסוק באיסקו, שלטענתם "יוצר לעצמו יותר אויבים בקהל", כאשר ההערכות הן שככל שעובר הזמן, הוא מתקרב לעזיבה. בספרד חשפו אמש זווית צילום אחרת לעימות של איסקו עם הקהל, בו אפשר לראות את הקשר מתגרה בקהל וקורא לעברם: "בני *ונות".

סנטיאגו סולארי הגן על איסקו במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול ראיו בשבת: "היית רחוק מהאירוע, אבל לדעתי הוא לא קילל את האוהדים, אלא מחה ודרש קרן. הוא אדם בוגר ואני בטוח שהוא יידע לשים את כל הסיפור הזה מאחוריו".

סולארי בהמשך הביע אמון במועדון: "אי אפשר שלא להאמין במועדון עם היסטוריה כזאת עשירה, בה אנחנו גם נאחזים. יש רגעים טובים או יותר או פחות, אבל ריאל מדריד היא גדולה בפני עצמה". מבחינה מקצועית, גארת' בייל לא התאמן עם חבריו וצפוי להחמיץ את ההתמודדות, בעוד קאסמירו ערך אימון קל, כשלא ברור האם השניים ישחקו.

הדפס