המהפכה נמשכת: סביליה רוצה לצרף עוד חלוץ

נחשפו תכניות הרכש של האנדלוסים. האם ישפיעו על דאבור?

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.07.19 - 14:28
תחילת כתבה

אחת הקבוצות המעניינות של הקיץ היא סביליה. ולא רק בגלל מואנס דאבור. המנהל הטכני החדש ישן, מונצ'י, החל במהפכה של הסגל, יחד עם המאמן החדש ז'ולן לופטי, כאשר לא פחות משונה שחקנים חדשים הגיעו לסאנצ'ס פיסחואן.

החלוצים דאבור (רד בול זלצבורג) ולוק דה יונג (פ.ס.וו איינדהובן), קשר הכנף לוקאס אוקאמפוס (מארסיי), הקשר ז'ואן ז'ורדן (אייבר), הבלמים ז'ול קונדה (בורדו) ודייגו קרלוס (נאנט) והמגן השמאלי סרחיו רגילון המושאל מריאל מדריד. אליהם יצטרף בימים הקרובים גם פרננדו ("התמנון") - קשרה בן ה-31 של גלטסראיי שיעבור תמורת 4.5 מיליון יורו.

על פי הדיווח במארקה, מונצ'י ולופטגי מתכננים לגייס עוד חמישה שחקנים חדשים. הראשון שבהם הוא שוער שיתחרה על האפודה מספר 1 עם תומאס ואצ'ליק הצ'כי וכן, שני קשרים במרכז השדה. בנוסף, סביליה מחפשת קשר באגף הימני, כאשר שמו של לואיס אלברטו מלאציו הוזכר. שחקן נוסף שיגיע הוא חלוץ מרכזי שייאבק עם מוניר אל חדדי, דאבור ודה יונג על מקום בהרכב. זאת בהנחה כמובן שווייסם בן יידר יעזוב.

סביליה כבר השקיעה הקיץ סכום שיא של כ-100 מיליון יורו על שחקני רכש והיא לא מתכוונת לעצור פה. יש לציין כי לא מעט שחקנים ימצאו את עצמם בחוץ בקיץ, כמו רוקה מסה, סימון קייר וסרג'י גומס, כאשר עתידו של אלייש וידאל עדיין לא ברור. נזכיר שחקנים שכבר עזבו: פאבלו סראביה (פ.ס.ז'), קווינסי פרומס (אייאקס), לואיס מוריאל (אטאלנטה), גבריאל מרקאדו (אל ראיין), אנדרה סילבה (מילאן).

הדפס