גריזמן הוצג: "הנאה גדולה לשחק לצד מסי"

החלוץ קיבל את המספר 17 בברצלונה: "מוכן לאתגר הגדול". ברטומאו: "הוא ייקח אותנו צעד קדימה מבחינת איכות"

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.07.19 - 20:58
תחילת כתבה

אחת ההעברות המרשימות והמעניינות ביותר בליגה הספרדית כבר הושלמה, והיום (ראשון) קיבלה חותמת סופית. אנטואן גריזמן הגיע למתחם האימונים של ברצלונה על מנת לעבור בדיקות רפואיות, חתם על החוזה ל-5 שנים והוצג בערב במסיבת עיתונאים חגיגית. הצרפתי קיבל את המספר 17.

ג'וזף מאריה ברטומאו, נשיא ברצלונה, אמר: "גריזמן יקח אותנו צעד אחד קדימה מבחינת האיכות. רצינו אותו הרבה זמן ואנחנו אוהבים אותו. לא היה קל להשיג אותו, אבל גריזמן כאן".

חתן השמחה, אנטואן גריזמן אמר: "אני רוצה להודות לריאל סוסיאדד. הם העניקו לי את החוזה המקצועני הראשון והאמינו בי. אני רוצה להודות גם לאתלטיקו מדריד וצ'ולו סימאונה. הם הפכו אותי להיות השחקן שאני היום. אני נרגש מאוד להיות פה ואני מקבל את האתגר הגדול שניצב בפניי. אני מוכן לו".

עוד אמר הצרפתי: "לא הגעתי לברצלונה בשנה שעברה בגלל אילוצים משפחתיים של אשתי והבת שלי. הבנתי שזה לא היה זמן טוב. לא הייתי מוכן לעזוב את אתלטיקו מדריד. שוחחתי כבר עם המאמן ארנסטו ואלוורדה. אני מסוגל לגלם כל תפקיד בחלק הקדמי בהתקפה. המחשבה להיות בקבוצה עם ליאו מסי משמחת אותי. זו הנאה גדולה לשחק לצד שחקן כמוהו".

כזכור, החלוץ הגיע למועדון הקטאלוני מאתלטיקו מדריד אחרי שבארסה שילמה את סעיף השחרור שלו בשווי 120 מיליון יורו, והוא חתם לחמש עונות (עד 2024) והבטיח כי יהפוך לצרפתי ה-25 בתולדות המועדון שילבש את מדי הבלאוגרנה. אגב, סעיף השחרור של גריזמן בקבוצתו החדשה הוא לא פחות מ-800 מיליון יורו.