צפו בגריזמן באימון הבכורה שלו בברצלונה

גם דה יונג ונטו התאמנו לראשונה. דיווח: ניסיון מחטף על דה ליכט נכשל

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.07.19 - 12:38
תחילת כתבה

תתחילו להתרגל - אנטואן גריזמן ערך היום (שני) את אימון הבכורה שלו כשחקן ברצלונה ותפס את עיקר תשומת הלב במתחם של הקטלונים.

הכוכב הצרפתי עלה לראשונה על הדשא עם מדי הבלאוגראנה וכמוהו גם שחקני הרכש הנוספים, הקשר המסקרן פרנקי דה יונג והשוער נטו, קיימו את האימון הראשון שלהם במסגרת קבוצתם החדשה. פרצופים אחרים שכבר מוכרים בברצלונה הם של מארק-אנדרה טר שטגן ועוסמאן דמבלה, שהשלימו היום את הבדיקות הרפואיות לקראת העונה החדשה.

מתיאס דה ליכט ישחק בעונה הקרובה ביובנטוס ולברצלונה כבר אין סיכוי להשיג אותו, אבל לפחות על פי הדיווחים בכלי התקשורת בספרד היום הקטלונים ניסו לעשות "מחטף של הרגע האחרון" ולגנוב את הבלם.

ב"אל מונדו דפורטיבו", שמזוהה מאוד עם ברצלונה, נטען הבוקר כי הנשיא ג'וזפ מריה ברתומאו יצר קשר עם סוכנו של דה ליכט, מינו ראיולה, וניסה לשכנע אותו לבחור בברצלונה עם הצעה חדשה ואחרונה. ברתומאו תיכנן להמריא לאמסטרדם, להיפגש עם דה ליכט ונציגיו, כפי שעשה במקרה של פרנקי דה יונג, ולנסות לשכנע אותו למה כדאי לו לבחור בברצלונה, אבל בסופו של דבר הניסיון הזה נכשל. 

אחרי שאייאקס הסכימה להצעת הביאנקונרי לשלם 70 מיליון יורו תמורת הכישרון בן ה-19, דה ליכט אמור לעבור היום את הבדיקות הרפואיות שלו בטורינו ולהיות מוכרז באופן רשמי כשחקן חדש של יובנטוס.