36 דק' לדאבור, 1:2 לסביליה על ליברפול

האנדלוסים ניצחו בהכנה. המחליף של הישראלי הכריע (90)

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.07.19 - 06:32
תחילת כתבה

אלופת אירופה ליברפול ספגה הלילה (בין ראשון לשני) הפסד שני ברציפות במסע משחקי ההכנה שלה בארצות הברית, לאחר שנכנעה באצטדיון פנווי פארק של בוסטון רד סוקס 2:1 לסביליה, במדיה שיחק מונאס דאבור 36 דקות.

תחת חום כבד (למעלה מ-35 מעלות במהלך המשחק), שתי הקבוצות נראו די עצבניות כבר מהפתיחה, למרות שהיה מדובר רק במשחק הכנה. בדקה ה-12 אבר באנגה זעם על השופט והטיח את הכדור בעוצמה על הדשא, כשהוא סופג צהוב ומסמן את הדרך להמשך המשחק.

סביליה עלתה ראשונה על הלוח, בזכות ביצוע יפהפה של נוליטו, שבדקה ה-37 שלח בעיטה מפינה הרחבה אל בין החיבורים. ליברפול, שהתייצבה בארצות הברית בלי רוב כוכבי ההתקפה שלה, הצליחה להשוות בדקה ה-44 משער של דיבוק אוריגי מקרוב, אחרי ששחקני סביליה טענו בתוקף לעבירה במהלך שהוביל לגול.

כמו במשחק של סביליה מול דאלאס לפני ארבעה ימים, גם הפעם עלה מונאס דאבור מהספסל יחד עם שחקנים רבים, מיד בפתיחת המחצית השנייה. בדקה ה-60 הצטרף לכר הדשא ז'וריס גנאניון, אך בחלוף 16 דקות בלבד הצרפתי הורחק לאחר עבירה מכוערת ללא כדור על בן ארצו יאסר לארוקי.

הצעיר בן ה-18 נאלץ לנטוש את המשחק על אלונקה ולאחר מכן עזב את האצטדיון על קביים ואילו גנאניון ראה אדום ישיר ומוצדק לחלוטין. בעשרה שחקנים, לופטגי בחר להוציא את דאבור בדקה ה-81 ולהתגונן, אך למרות זאת הקבוצה שלו הצליחה לגנוב שער ניצחון ממש בדקה ה-90, לאחר שאלחנדרו פוצו, שנכנס במקום החלוץ הישראלי, ניצל טעות בהגנה, חטף את הכדור, עבר את סימון מיניולה והכריע את המשחק.

האנגלים המשיכו לניו יורק, שם יפגשו את ספורטינג ליסבון בלילה שבין רביעי לחמישי ביאנקי סטדיום, בעוד האנדלוסים חוזרים לאירופה אחרי שני ניצחונות רצופים על אדמת אמריקה.

הדפס