בספרד מעריכים: בארסה תתמקד בשחקני סיטי

דה בריינה וסטרלינג ייכנסו לשוק? "אינטר רוצה את גריזמן"

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.02.20 - 12:47
תחילת כתבה

רעידת האדמה בכדורגל העולמי עם ההודעה של אופ"א כי מנצ'סטר סיטי תושעה מליגת האלופות למשך שנתיים הכתה גלים רבים בכל רחבי אירופה. בכל תקשורת שונים מנסים להבין איך ייראה היום שאחרי העונש, בעיקר בפן של השחקנים של אלופת אנגליה. רבים מעריכים כי יהיו את אלה שיעדיפו לעזוב את התכולים אם הם לא יוכלו להתחרות במפעל החשוב ביותר ביבשת, ולכן הם עשויים להיכנס לשוק ולהיות על המוקד של יריבות גדולות אחרות.

קבוצה אחת שבהחלט עשויה להיות מעוניינת, שקיבלה אישור מיוחד להחתמת שחקן נוסף בעקבות פציעת עוסמאן דמבלה, היא ברצלונה. בספרד דיווחו כי הקטאלונים יעקבו אחר שחקני סיטי מסוימים על מנת לבחון אפשרות להביא מישהו מהם למועדון. בתקשורת האנגלית הזהירו את הסיטיזנס כי שחקני מפתח דוגמת קווין דה בריינה וראחים סטרלינג עלולים לעזוב אותה לטובת קבוצה כמו אלופת ספרד.

בעניין נוסף, בבארסה ממשיכים גם לבחון אופציות אחרות לעמדת החלוץ כדי למלא את החורים שהותירו דמבלה ולואיס סוארס. לאוטרו מרטינס עדיין על הכוונת של ראשי המועדון, אך באינטר לא בטוח מעוניינים לשחרר אותו. באיטליה דווח היום (שבת) כי קיימת אפשרות שהנראזורי כן יוותרו על החלוץ בתמורה לאנטואן גריזמן, אם בבארסה יסכימו שהצרפתי יעשה את הדרך ההפוכה.