"דרוגבה הגמבי" הגיע להתרשמות בבני יהודה

אבוקסיס יבחן את פה עומאר ג'וב בן ה-21, שסיים כמלך השערים בסנגל. גם פולובויארינוב ומאבידי נחתו

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.09.19 - 10:20

תגיות: עומאר ג'וב

תחילת כתבה

בני יהודה רוצה להתחזק והנחיתה היום (שלישי) שלושה שחקנים שינסו להרשים את יוסי אבוקסיס: פה עומאר ג'וב, על מועמדותו פורסם לראשונה בערוץ הספורט, וגם דניל פולובויארינוב ולמה מאבידי.

פה עומאר ג'וב הוא חלוץ בן 21 מנבחרת גמביה, ובשנה שעברה סיים כמלך שערי הליגה הסנגלית במדי נדיאמבור עם 16 שערים בכל המסגרות. משתייך לאקדמיית סופרסטארס אקדמי הגמבית המייצאת שחקנים רבים לאירופה.

החלוץ הגמבי מתנשא לגובה של 1.90 וזכה כבר לכינוי "דרוגבה החדש". הוא נחשב לחלוץ מבטיח שהבקיע בעונה שעברה 16 שערים בכל המסגרות בכדורגל הסנגלי ומשתייך לאקדמיית סופרסטארס הגמבית המייצאת שחקנים רבים לאירופה.

במהלך הקיץ היה עומר ג'וב על סף חתימה בשקופי מהליגה הראשונה במקדוניה, אבל הדבר לא יצא לפועל. כאמור, החלוץ אמור נחת בישראל לאחר שהוסדר נושא הוויזה שלו למספר ימי התרשמות בבני יהודה.

שחקן נוסף שיצטף לאימונים הוא הקשר הרוסי בן ה-22, פולובויארינוב , שגדל באקדמיה של ספרטק מוסקבה, שיחק בקבוצת המילואים של המועדון בשנים האחרונות וכן בכל הנבחרות הצעירות של רוסיה.

השלישי הוא כאמור מאבידי, שחקן התקפה קונגולזי בן 25, שיחק בעונה שעברה שיחק בראג'ה קזאבלנקה ממרוקו ורשם 23 הופעות במדי נבחרת קונגו.

 

 

View this post on Instagram

שלושה שחקנים חדשים הגיעו למספר ימי התרשמות בבני יהודה תל אביב. ג'וב פה עומאר, שחקן התקפה גמבי בן 20, הצטרף היום לקבוצה למספר ימי התרשמות. עומאר כבש 16 שערים בכל המסגרות בעונה שעברה בסנגל ובנוסף, רשם הופעה אחת במדי הנבחרת הבוגרת של גמביה. דניל פולובויארינוב, קשר רוסי בן 22 שגדל באקדמיה של ספרטק מוסקבה ושיחק בקבוצת המילואים של המועדון בשנים האחרונות, דניל שיחק בכל הנבחרות הצעירות של רוסיה. מחר יצטרף שחקן נוסף לאימוני הקבוצה – למה מאבידי LEMA MABIDI. שחקן התקפה קונגולזי בן 25. מאבידי נחת היום (שני) בישראל ומחר יצטרף לאימוני הקבוצה. בעונה שעברה שיחק במרוקו, בראג'ה קאזאבלנקה. רשם 23 הופעות במדי נבחרת קונגו. השלושה יתאמנו עם הקבוצה בימים הקרובים במטרה להרשים את הצוות המקצועי.

A post shared by בני יהודה תל אביב (@bnei_yehuda_tlv_official) on