לא יוצאים מהראש: שירי האוהדים באנגליה

צפו: מהלהיט של ליברפול ועד השיר ללוקאקו. טופ 10

אור אבולעפיה
אור אבולעפיה  09.02.18 - 19:00
תחילת כתבה

בגלל האווירה, בזכות הציניות והודות לאהבה הגדולה למשחק. אוהדי הכדורגל באנגליה הפכו את חווית הכדורגל בממלכה לחוויה, כזו שהדביקה גם את אלו שצופים בהם רק דרך המסך. אם בישראל התופעה קצת ירדה, באירופה הקהל הפך את שירי העידוד לשחקנים לקרנבל אחד גדול. אספנו לכם את 10 השירים הכי מדבקים בממלכה העונה. טיזר: המקום הראשון לא יפתיע אתכם.

מקום 10:  כריסטיאן אריקסן, טוטנהאם.
הלחן: Black Lace - Agadoo (מוכר לכם מהחופשות שלכם כילדים באילת).
נרטיב השיר: הקשר הדני מככב בטוטנהאם והקהל לא נשאר אדיש להופעות שלו. מימין או משמאל, הדינמו בקישור גורם למאסוט אוזיל להיראות רע, כך לפחות לפי אוהדי התרנגולים.

מקום 9: צ'יצ'יריטו, ווסטהאם.
הלחן: La Bamba של Los Bobos.
נרטיב השיר: צ'יצ'יריטו טוב יותר מדפו (שעזב את ווסטהאם) כשעיקר השיר מוקדש לקצב והסגנון המקסיקני, שכל כך מאפיין את חלוץ הרחבה הטיפוסי.


מקום 8: אוהדי טוטנהאם עם מחווה לארסן ונגר.
הלחן: עממי בריטי.
נרטיב השיר: ארסן ונגר האריך את חוזהו בארסנל לשנתיים נוספות, במה שגרם ללעג אצל הקהל של טוטנהאם, שרואים בו כסמל לכישלון של התותחנים. לכן, בכל דרבי אוהדי טוטנהאם מזכירים לקהל האדום: "ונגר כאן לשנתיים נוספות".

מקום 7 : נסיך מצרים של ליברפול, מוחמד סלאח.
לחן: Sit Down - James.
נרטיב השיר: מהמרכז או מהאגף. מוחמד סלאח הפך לאיום הכי קטלני של ליברפול, והקהל האדום ידע להעריך את המצרי הלוהט.

מקום 6: דלה עלי, היהלום של טוטנהאם.
הלחן: Don't Take Me Home - Ikke Hüftgold.
נרטיב השיר: הוא עלה רק 5 מיליון מיליון והוא טוב יותר מאוזיל. הקהל של התרנגולים נתן אהבה לקשר האנגלי, ועקץ על הדרך את היריבה עם לחן האוהדים הנפוץ ביותר בממלכה.

מקום 5: שיר הלל לאיבר המין של רומלו לוקאקו
לחן: Made of Stones - Stone Roses
נרטיב השיר: רומלו לוקאקו כבש אינספור שערים והוכיח את הגדולה שלו על הדשא, אבל אוהדי השדים בחרו לעשות לו כובד דווקא בשיר הלל לאיבר מינו. בהחלט משעשע.

מקום 4: טיימואה באקיוקו, הגרזן של צ'לסי.
הלחן: Earth, Wind and Fire - Septmber.
נרטיב השיר: קישור שמורכב מאנגולו קאנטה וטיימואה באקיוקו אמור להיות דומיננטי מול כל קבוצה. אוהדי הבלוז החליטו לתת לרכש ממונאקו כבוד עם שיר קליט, שעושה הרבה שמח.

מקום 3: הפיתרון של ליברפול לעזיבת קוטיניו.
הלחן: The Archies - Sugar, Sugar.
נרטיב השיר: קוטיניו עזב, ואוהד ליברפול מתוסכל העלה סרטון שהפך לוויראלי ובו הוא מציין מה יש לליברפול להציע בלי הברזילאי.

מקום 2: שיר הלל לאחים טורה.
לחן: עממי.
נרטיב השיר: אל תחפשו היגיון. עם כורוגרפיה מוזרה, אך מיוחדת. השיר של אוהדי מנצ'סטר סיטי לאחים טורה הפך ללהיט, גם בקבוצות בהן השניים לא משחקים.

מקום 1: וויל גריג און פאייר.
לחן: Freed From Desire - Gala.
נרטיב השיר: שיר האוהדים הפופולארי בעולם הפך להמנון של היורו האחרון, כשאוהדי וויגאן הקטנה ממשיכים לרקוד יחד עם וויל גריג הצפון אירי. לאחרונה נפוצו פרסומים מצד אוהדי ניוקאסל שבכלל טענו שהשיר המקורי שייך להם ("מיטרו און פאייר").

הדפס