הסופרקאפ האירופי ייערך בחיפה? ההחלטה במאי

סמי עופר אחד מתשעת האצטדיונים המועמדים לארח המשחק ב-2020

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.03.18 - 16:01
תחילת כתבה

אצטדיון סמי עופר מתמודד על אירוח משחק הסופר קאפ האירופי שייערך ב-2020, כך הודיעה אופ"א. המתקן בחיפה הוא בין תשעת האצטדיונים שיתמודדו כל הכבוד, כאשר הזוכה בליגת האלופות תפגוש את הזוכה בליגה האירופית בקרב על התואר. ההחלטה על האצטדיון שייבחר תתקבל בחודש מאי הקרוב.

עיריית חיפה, בשיתוף ההתאחדות לכדורגל, מגישות בימים אלו הצעה לאירוח המשחק. לצורך כך, הוקם צוות בראשו עומד מנהל פרויקט ייעודי שעובד כיועץ באופ"א, נציגי העירייה, נציגי האצטדיון ונציגי ההתאחדות על מנת לעשות הכל, כדי להביא את הסופר קאפ לאצטדיון בחיפה.

בין המדינות שמגישות מועמדות השנה לאירוח נמצאות: צרפת, פורטוגל, צפון אירלנד, בלארוס, קזחסטן, מולדובה, אלבניה, ופינלנד.

לדברי אילן פוקס, מנכ"ל האצטדיון: "אנחנו רואים חשיבות עליונה באירוח משחק זה בעיר חיפה. כולי תקווה כי השנה נזכה באירוע הנכסף לישראל, אשר יביא כבוד גדול לעיר חיפה ולאצטדיון ויתרום לפיתוח התיירות והכלכלה". 

יונה יהב, ראש עיריית חיפה אמר: "אצטדיון סמי עופר נבנה על-פי הסטנדרטים הגבוהים בעולם, תוך שימוש בטכנולוגיות הגבוהות ביותר והוא עומד כיום בשורה אחת עם האצטדיונים המובילים בעולם. אין ספק, כי אין מתאימה מחיפה - עיר השלום - לארח את התחרות היוקרתית, שתצטרף לאירועי הספורט והאליפויות הבינלאומיות שכבר אירחנו בעיר".

הדפס