אלגרי: ההעדרויות-מכה. נצטרך לשחק מושלם

מאמן יובה על החיסרון של דיבאלה ומרקיזיו לפני באיירן בליגת האלופות. בופון: "אנחנו צריכים לפחד פחות מאשר במשחק הראשון"

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.03.16 - 19:47
תחילת כתבה

אחרי שנקלעה לפיגור 2:0 ביתי במשחק הראשון בבית, יובנטוס השאירה את עצמה בתמונת רבע גמר ליגת האלופות, כשחזרה ל-2:2 מול באיירן מינכן. אלא שלגומלין בגרמניה מחר (רביעי, 21:45), מסימיליאנו אלגרי יגיע עם מצוקה רצינית בסגל.

אם לא די בכך שג'ורג'ו קייליני פצוע והשאיר את המאמן עם בלם אחד פחות בהגנה, החלק הקדמי שלו ייחסר שלושה שחקני מפתח: קלאודיו מרקיזיו, פאולו דיבאלה וכנראה שגם מריו מנדז'וקיץ'. הקשר האיטלקי סובל ממתיחה בשריר התאומים וצפוי להיעדר בין שלושה לארבעה שבועות. אליו הצטרף הכוכב העולה מארגנטינה, שנטש את האימון אתמול ולאחר בדיקות הבוקר, התברר שיש לו פציעה בכף הרגל שלא תאפשר לו לשחק נגד באיירן. הוא עשוי לחזור לדרבי מול טורינו בליגה בראשון.

בנוסף, מנדז'וקיץ' הקרואטי נמצא בספק גדול בשל עייפות ובעיה במפשעה. במקרה שלו, בגלל החיסורים הרבים, יתכן שהוא יעשה מאמץ וישחק למרות זאת. על כל פנים, לא מדובר בסיטואציה אידאלית עבור הגברת הזקנה. "העובדה שמרקיזיו, קייליני ודיבאלה לא יכולים לשחק היא מכה קשה עבורנו", אמר אלגרי לקראת המשחק. "עדיין לא ברור אם מנדז'וקיץ' יוכל לשחק. באיירן היא הפייבוריטית לזכות בליגת האלופות ביחד עם בארסה וריאל. נצטרך לספק הופעה יוצאת מהכלל בשביל לעבור".

ג'יאנלואיג'י בופון הוסיף: "באיירן הפייבוריטית - בהתחשב בהופעות שלהם ב-4-5 השנים האחרונות. אבל אנחנו יריבה עיקשת. אנחנו משוכנעים שאנחנו יכולים לגרום להם לקשיים. יש לנו הזדמנות כדי להמשיך לשלב הבא. נהיה חייבים לנסות לפתוח טוב יותר, לפחד פחות ממה שפחדנו במשחק הראשון. אני לא אכעס אם נודח, הכל תלוי באיך שנגיע למשחק. זה כמו חצי גמר או גמר עבורנו, בגלל שהיריבה שלנו ברמה הזאת".