בונוצ'י: גאה להיות חלק מיובה. זה יבגר אותנו

בלם הגברת הזקנה אחרי ה-4:2 מול באיירן: "אין מה לרחם על עצמנו עכשיו". אלגרי: "היינו צריכים יותר רוגע"

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.03.16 - 08:52
תחילת כתבה

"יובנטוס בעטה בדלי", כך סוכם בכותרת קצרה הערב העגום של יובנטוס במינכן. יתרון 0:2 על באיירן בהפסקה לא הספיק, שער שיוויון של הבווארים בדקה ה-90 היה כמו סכין בבטן ושני השערים של הגרמנים בהארכה שימש כאגרוף המחץ. 2:4 דרמטי שלח את באיירן לרבע גמר ליגת האלופות ובעט את הגברת הזקנה בחזרה לאיטליה.

"מאכזב מאוד לעוף מליגת האלופות אחרי תצוגה כזאת, ועוד מול באיירן שהיא קבוצה נהדרת עם שחקנים יוצאים מן הכלל", אמר מאמן יובה מסימיליאנו אלגרי, "דקה אחת לפני השריקה להפסקה חואן קוואדראדו יכול היה לכבוש את ה-0:3, גם אלבארו מוראטה הגיע לכמה הזדמנויות וסטפן ליכטשטיינר יכול היה להבקיע. היינו חייבים להיות יותר קטלניים ליד השער, יכולנו לעשות יותר בכל מיני מצבים במשחק. היינו צריכים להיות קצת יותר רגועים".

"לא היה קל להגיע ליתרון 0:2 אחר 45 דקות", סיכם אלגרי, "הראינו הרבה אופי, אבל היינו צריכים לעשות הגנה יותר טובה בהתקפות שהובילו לשני השערים האחרונים של באיירן. עד לדקה ה-70 הם לא הצליחו ליצור שום דבר ובכלל לא היו מסוכנים, אבל מאותה דקה הכל השתנה וככה זה בכדורגל".

בהגנה של יובה, זו שאלגרי ציפה ממנה ליותר ריכוז, עמד בגאון לאונרדו בונוצ'י. זה נראה היה כמו ניצחון הירואי של הגנת ברזל עד אותו קאמבק לא שגרתי. "אני מרגיש גאווה וכבוד להיות חלק מיובנטוס בערב הזה", אמר בונוצ'י, "היינו כל כך קרובים. נכון, זה לא נחשב, אבל בינינו לבין עצמנו אנחנו צריכים להבין שהמשחק הזה יבגר אותנו. אין טעם לרחם על עצמנו צריך להסתכל עכשיו רק קדימה, כי ביום ראשון יש לנו עוד משחק שצריך לנצח (בחוץ מול טורינו) וזו צריכה להיות המחשבה היחידה שלנו".