זידאן: "יודע שלא אאמן את ריאל לנצח"

המאמן לקראת שמינית הגמר: "פ.ס.ז' טובה יותר משנה לשנה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.02.18 - 10:53
תחילת כתבה

ריאל מדריד נמצאת בעיצומה של עונה מאכזבת במיוחד. אליפות ספרד עומדת לברוח, מהגביע הבלאנקוס כבר הודחו ולמעשה הסיכוי היחידי לזכיה בתואר מגיעה מליגת האלופות. רגע לפני המשחק הראשון בשמינית הגמר מול פאריס סן ז'רמן, זינדין זידאן העניק ראיון לתקשורת הצרפתית ודיבר על הכל.

בפעם הראשונה בקריירת האימון שלו, זידאן עומד בפרץ של ביקורות נוקבות. "הסיטואציה הזאת חדשה לי, אבל צריך לחיות עם זה. זה חלק מהעבודה. מה ישתיק את הביקורות? שנתחיל לנצח. בסופו של דבר מה שמכריע אלה התוצאות. זה או שאתה מנצח או סופג ביקורות. במיוחד במועדונים כאלה", אמר המנג'ר הצרפתי.

"אני זה שלקח את ההחלטה לאמן את הקבוצה ואי אפשר להגיד שכשאנחנו לא מצליחים זאת אשמת השחקנים. אני האחראי לכל מה שקורה. אני מנצל את הרגע, יודע שלא אשארי בתפקיד לנצח", המשיך זידאן והתייחס גם לביקורות שיש על קרים בנזמה: "כולם צריכים לתת יותר, לא רק בנזמה. הוא בדיוק כמו שאר השחקנים".

כדי להמשיך במסע לזכיה שלישית רצופה באלופות, ריאל תצטרך לעבור קודם את פ.ס.ז', שנמצאת במגמת עלייה. "זה מועדון שמשתנה כל הזמן ובכל שנה הם הופכים לטובים יותר. יש להם עונה מעולה וזה ממש לא מפתיע אותי. אונאי אמרי עושה עבודה מצוינת, קשה מאוד לאמן קבוצה כזאת, אבל התוצאות מדברים עבורו", החמיא זידאן.