תבלו: מצעד הפרומואים הגדולים של האלופות

מהבעל ששאל "כמה כמה" בייאוש, דרך הנקמה של מלר ביעקבי ועד ריקוד הברסלבים. ליגת האלופות מזמן לא מסמלת רק כדורגל, אלא תרבות שהפכה למסורת. לפני הקאמבק, אספנו לכם את 10 הפרומואים הכי זכורים שהיו בצ'מפיונס. מרגש, מצחיק ובלתי נשכח

אור אבולעפיה
אור אבולעפיה  13.02.18 - 15:05
תחילת כתבה

ליגת האלופות היא מזמן לא רק כדורגל, היא מסורת, סוג של דת אם תרצו. החזרה של הליגה הטובה בעולם גורמת ללא מעט צמורמורת והתרגשות אצל כל אוהב ספורט, ולרגל כך, הכנו לכם מצעד מיוחד. מהמפגש בסלון עם הפועל ת"א ועד ריקוד הברסלבים ברחובות, קבלו את מצעד 10 הפרומואים הכי גדולים שהיו לליגת האלופות. התרווחו על הכיסא, והתרגשו יחד איתנו.

מקום 10: בסלון עם הפועל ת"א
עוד לפני המספרת הבלתי נשכחת של זהבי מול ליון, כוכבי הפועל ת"א התארחו בסלון של אוהד כדורגל אירופי. אם חשבתם שאותו אוהד יעדיף להתחכך באבק הכוכבים, אז כדאי שתחשבו שוב, כי אין כמו מנה גדושה של ליגת אלופות.

מקום 9: חבורת ליגת האלופות מתאספת לה.
זוכרים את ציפיפטפוט? אז כמו שהיה בתכנית הילדים חבורה צוהלת ושמחה, גם חבורת ליגת האלופות צוהלת ושמחה בכל פעם שהיא מגיעה לאולפן. כך זה נראה אז.

מקום 8: מופע ליגת האלופות - גרסת החבובות
ליגת האלופות זה שואו, מופע שהוא הרבה יותר מרק כדורגל, אז תזמורת ערוץ הספורט התאספה למופע הצדעה לליגה הטובה מכולן, ברוח החבובות.

מקום 7: מופע שנות ה-70 של אולפן ליגת האלופות
כמה פרשנים נכנסים במכונית אחת? ניסינו לבדוק במופע שכולו שמח בתוך רכב אחת, ממש כמו שראינו בתכנית "מופע שנות ה-70".

מקום 6: הצדעה לנאום הבלתי נשכח מהסרט יום ראשון הגדול
עוד לפני שבוני גינצבורג הסביר שניצחון או הפסד זה לא עניין של מזל, אלא עניין של דיוק, היה מי שסיפר שהאינצ'ים, הסנטימטרים הקטנים הם אלה שעושים את ההבדל. לקחנו את הנאום של אל פצ'ינו בסרט "יום ראשון הגדול", והלבשנו את זה על הרגעים הגדולים של ליגת האלופות מאותה עונה.

מקום 5: נסיעה לחופשה או ליגת האלופות?
כדי לראות את משחקי ליגת האלופות, צריך תנאים אופטימליים. במערכון בלתי נשכח, ראינו את דמותו של בעל שאירגן חופשה זוגית, אליה יצאה רק בת זוגו, בזמן שהוא העדיף להישאר בבית.

מקום 4: תחזרי, בבקשה ממך.
יש כאלה שכל כך מתגעגעים לליגת האלופות, שבכל רגע ביום הם רק משחזרים את הרגעים הגדולים מהעבר. מודי בר-און נסע באוטו ואסף את חבריו בדרך לעוד ערב אלופות משובח.

מקום 3: כמה כמה?
אנשים שלא חיים ונושמים ספורט לא יכולים להבין עד כמה משחקי האלופות חשובים למי שחי את זה. בפרומו בלתי נשכח, בעל ניסה לשאול את אישתו כמה כמה? התוצאה בהחלט משעשעת.

מקום 2: היריבות בין מלר ליעקבי מגיעה לנקודת רתיחה.
לכל מומחה יש צ'ילבה, כזה שתמיד מתחרה איתו, לפחות כלפי חוץ. כששני מוחות הכדורגל האירופי הכי גדולים בערוץ נפגשים באולפן, כל אחד רוצה להיות הטוב מכולם. במערכון קורע, מלר מציע טיפול מיוחד לנדב יעקבי, שאחריו שכח אפילו מי זה מסי. שווה לחכות עד לסיום הווידאו.

מקום 1: כשכוכבי האולפן הופכים לברסלבים.
מלר, יעקבי, מודי והחברים מתחפשים לברסלבים ורוקדים על משאיות לא באמת יכול היה להגיע למקום אחר שהוא לא המקום הראשון. התרווחו על הכיסא, וצפו במערכון הקורע מכולם.

בונוס: בחירת המערכת
לפעמים לא צריך הפקות או אפקטים יוצאי דופן, אלא רק המנגינה היא זו שמרגשת יותר מהכל.

הדפס