"התוצאה מדהימה. אנחנו עם רגל וחצי ברבע"

גווארדיולה אחרי ההצגה של סיטי בבאזל: "הצלחנו להעניש אותם בכל הזדמנות"

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.02.18 - 07:23
תחילת כתבה

מישהו באמת ציפה שמנצ'סטר סיטי תתקשה מול באזל בשמינית גמר ליגת האלופות? גם אם היו כאלה, אחרי שהאנגלים הביסו אתמול (שלישי) 0:4 את אלופת שווייץ בחוץ, אין ספק שהם שינו את דעתם.

"זאת תוצאה מדהימה", אמר בסיום מנג'ר מנצ'סטר סיטי, פפ גווארדיולה, "יש עוד גומלין, אבל אנחנו כבר כמעט שם. היינו יכולים לספוג שני שערים בעשר הדקות הראשונות ואז עשינו 0:3. בסך הכל אני מאושר, ההגנה שלנו לא הייתה הכי טובה ביום, אבל לא פספסנו אף הזדמנות להעניש את באזל".

"אילקאי גונדואן הוא שחקן יוצא דופן", אמר המנג'ר על הגרמני שכבש צמד, "בעונה שעברה הוא היה מאוד חסר לנו. כמו שאמרתי לפני המשחק, אנחנו לוקחים את זה משחק אחרי משחק. אנחנו תמיד מנסים להגיע טוב כל פעם ולנצח".

"לא נבוא שאננים לגומלין", סיפר בסיום וינסנט קומפאני שחזר להרכב, "אם נשיג תוצאה פחות טובה, זה עלול להשפיע עלינו גם בשלב הבא, ככה שאנחנו בהחלט רוצים לנצח. הוכחנו שאנחנו קבוצה יותר טובה. הם קצת מזכירים לי את צ'לסי באיך שהם מתגוננים. בכל מקרה אנחנו מאושרים אחרי תוצאה כזאת".

"לא ידעתי שיוגי לב הגיע לכאן הערב", סיפר איש המשחק, אילקאי גונדואן, "אני מקווה שהוא נהנה ממה שהוא ראה. הדבר הכי חשוב מבחינתי הוא ההופעה שלנו והתוצאה המצוינת. השבועות הבאים יהיו מאוד אינטנסיביים. אין לי ספק שאם נמשיך לשחק כמו ששיחקנו הערב, התוצאות יהיו טובות גם בהמשך".

"אני לא חושב שההופעה שלנו הייתה קטסטרופה", סיפר מאמן באזל, רפאל ויקי, "אני לוקח המשחק גם את הדברים החיוביים. ראיתי קבוצה שמנסה לשחק כדורגל לאורך כל 90 הדקות. אם אתה רוצה להשיג משהו נגד יריבה ברמה כזאת, אסור לך לעשות אף טעות. לצערי, הפעם זה לא הצליח".

הדפס