"כשעושים טעות נגד מסי, משלמים ביוקר"

קונטה מאוכזב. פברגאס: להתגונן בקאמפ נואו? משימת התאבדות

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.02.18 - 06:57
תחילת כתבה

ברצלונה שלטה יותר, אך צ'לסי הייתה יותר מסוכנת בחלק הקדמי בדרך ל-1:1 מהנה בסטמפורד ברידג'. וויליאן להט והעלה את המארחת ליתרון, אבל טעות בהגנה אפשרה לליאו מסי לאזן ולהעביר את ההכרעה לקאמפ נואו. צ'לסי לא נוצחה בשמונת המפגשים האחרונים בין הקבוצות, אבל תגיע כאנדרדוג לגומלין ותחפש מקום ברבע הגמר לראשונה מאז 2013/14.

"זה כל כך חבל. אני חושב שהיינו טובים מאוד, הוצאנו לפועל את תוכנית המשחק שלנו, היינו צפופים וחזקים, שיחקנו כקבוצה ויצרנו הרבה מצבים. וויליאן כמעט כבש שלושער", אמר בסיום ססק פברגאס. "אנחנו הולכים הביתה עצובים כי תצוגה פנטסטית היא לא תוצאה פנטסטית".

למרות התוצאה, אקס בארסה עדיין מאמין: "הכל עדיין פתוח, הוכחנו שאנחנו יכולים להתמודד. נצטרך לתת עוד הופעה מצוינת בחוץ כדי לעלות. נצטרך להגיע לשם ולתקוף, כי להגן 90 דקות בקאמפ נואו זה כמו נצח, זו משימת התאבדות".

וויליאן, שפגש פעמיים את הקורה וכבש לבסוף את שער היתרון, הסכים עם חברו לקבוצה: "שיחקנו טוב מאוד. הם החזיקו בכדור, אנחנו הגענו למצבים. הכל עדיין פתוח. צריך לצאת לשם ולנסות לנצח, אני שמח מהגול אבל לא מהתוצאה".

למרות התוצאה, אנטוניו קונטה עדיין לא איבד תקווה: "הכל עדיין פתוח, אבל זה יהיה קשה מול קבוצה כמו ברצלונה. אני מרוצה מאיך ששיחקנו ומהמאמץ. הכל עבד לפי התכנית. במשחקים נגד שחקנים כמו מסי, סוארס או אינייסטה ברגע שאתה טועה, אתה משלים ביוקר וזה מה שקרה לנו. התוצאה מאוד מאכזבת מבחינתו. נצטרך להציג משחק מושלם בקאמפ נואו כדי להעפיל לשלב הבא".


 When you make a mistake against the likes of Lionel Messi, you pay the price

Antonio Conte was disappointed with the final result, but was ultimately happy with Chelsea's performance vs Barcelona pic.twitter.com/Xqlr5LVTGJ