סון: "שיחקנו מצוין, הגיע לנו יותר מיובה"

אכזבה עצומה בטוטנהאם. פוצ'טינו: "שלטנו מול קבוצה טובה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.03.18 - 08:01
תחילת כתבה

טוטנהאם הייתה ללא ספק אחת הקבוצות המלהיבות בשלב הבתים. התרנגולים עשו צרות לריאל מדריד ובורוסיה דורטמונד וסיימו ראשונים בבית המוות, אבל גם 2:2 ויתרון ביתי מבטיח מול יובנטוס לא עזר לה על מנת לעלות לרבע הגמר.

מאוריסיו פוצ'טינו ניסה להסביר את המהפך של האיטלקים: "לא היה חסר לנו ניסיון ולא חסר לנו ריכוז. בשלוש הזדמנויות יובנטוס כבשה פעמיים ואנחנו יצרנו הרבה, אבל כבשנו פעם אחת. התחרנו יפה מול קבוצה טובה מאוד כמו יובנטוס ואפילו שלטנו. אני מאוד גאה. מרגיש רגוע ושמח, מאוכזב גם כמובן, אבל האיכות והתצוגה שלנו הייתה טובה מאוד".

כשנשאל האם מדובר בסיוט עבור טוטנהאם, ענה המנג'ר הארגטיני: "למה? זה הכדורגל. אני אדם שאוהב לחלום, כמובן שאני מאוד מאוכזב בגלל כשאתה מתחרה בליגת האלופות מול קבוצה כזאת, אתה יכול לנצח או להפסיד. היום הפסדנו, אבל אני מאוד מרוצה מהדרך בה זה קרה. מאוד גאה בשחקנים שלי".

יונג מין סון, שהצטיין אמש וכבש את שער היתרון, הגיב להפסד: "זה כבר לא משנה שניצחנו את דורטמונד וריאל מדריד. יובנטוס היא קבוצה טובה, אחת הטובות באירופה. שיחקנו טוב מאוד, יותר טוב מהם. הגיע לנו יותר, אבל כדורגל הוא לכבוש שערים והם כבשו יותר. אבל אני חושב שהיינו חסרי מזל". 

הדפס