באנגליה לא מרחמים: "סיוט למוריניו וליונייטד הבזויה"

התקשורת הבריטית נכנסה בשדים האדומים אחרי ההדחה הכואבת מליגת האלופות: "בן ידר העניש את הטקטיקה השלילית של מוריניו". אוהדים זועמים רבים קראו לו להתפטר

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.03.18 - 07:45
תחילת כתבה

אחרי שאיבדה כל סיכוי לזכות בתואר האליפות, מטרה נוספת של מנצ'סטר יונייטד התרסקה אתמול (שלישי) אחרי שהשדים האדומים הופתעו 2:1 על ידי סביליה (0:0 במפגש הראשון) באולד טראפורד והודחו מליגת האלופות כבר בשלב שמינית הגמר המוקדם.

התקשורת האנגלית, כמו תמיד, הריחה דם ולא חסכה בביקורות קשות כנגד השחקנים ובעיקר המאמן, ז'וזה מוריניו. גם האוהדים הציפו את הרשתות החברתיות באינספור ציוצים ופוסטים כנגד הפורטוגלי.

"זה היה סיוט למוריניו ויונייטד הבזויה", לא התביישו לכתוב ב"סאן" וכיוונו ביקורת עוקצנית וקשה במיוחד כלפי השדים האדומים והמאמן הפורטוגלי. "השחקנים נראו מבויישים וקיבלו שיעור בטקטיקה מסביליה הנפלאה". גם ב"טלגרף" ירדו על מנצ'סטר יונייטד אחרי ההדחה וכתבו על שיטת המשחק של "המיוחד": "יונייטד הנוראית הודחה לאחר שבן ידר העניש את הטקטיקה השלילית של מוריניו". גם בגרדיאן הצטרפו לחגיגה: "בן ידר ריסק את מנצ'סטר יונייטד".

באופן די צפוי, כלי התקשורת באנגליה מאוחדים הבוקר בעניין מנצ'סטר יונייטד וכולם, בלי יוצא מן הכלל, הפנו חיצי ביקורת קשים כלפי הקבוצה ומוריניו. בסקר שנערך בין הגולשים ב-"BBC" הבריטי, למעלה מ-70 אחוזים תולים את האשמה במוריניו וחושבים שהוא בחר בשיטה פחדנית מדי, בטח כשמשחק הגומלין היה באולד טראפורד.

הביקורת הופנתה לא רק מצד כלי התקשורת, אלא גם מהאוהדים הממורמרים של מנצ'סטר יונייטד, שהציפו את הרשתות החברתיות בפוסטים וציוצים זועמים. "מוריניו חייב להיות מפוטר כבר הבוקר", זעק אחד מהם. "לא מחר, לא בעוד יומיים ולא בסוף העונה. הבוקר". אוהד נוסף צייץ: "מדהים איך אנחנו יכולים להגיע מ-100 ל-0 בכזו מהירות. פשוט אי אפשר להאמין לזה - מוריניו, תעזוב את הקבוצה שלי. תודה".

הדפס