בן יידר: "כל העולם ראה כמה סביליה חזקה"

האנדלוסים חגגו עד הבוקר את הישג השיא וההעפלה לרבע גמר האלופות. מונטלה: "רגע שנזכור עוד שנים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.03.18 - 07:53
תחילת כתבה

העולם כולו עסוק במנצ'סטר יונייטד, בכישלון הגדול שלה ובהדחה המוקדמת ויש שיטענו שגם המפתיעה מליגת האלופות אחרי הפסד 2:1 לסביליה בגומלין שמינית הגמר, אבל לסיפור הזה יש גם צד שני ושמח במיוחד - האנדלוסים, שחגגו העפלה לרבע הגמר באחד מרגעי השיא של המועדון בשנים האחרונות ובכלל בהיסטוריה כולה.

סביליה הבטיחה את ההופעה השניה בסך הכל שלה ברבע גמר ליגת האלופות על שלל גלגוליו, כשהפעם הקודמת והראשונה הייתה אי שם בשנת 1958. ההישג הנפלא שלה הוא לא מובן מאליו, במיוחד לא כשמבינים שמנצ'סטר יונייטד צלחה את כל שלושת מפגשי הנוקאאוט האחרונים שלה, שהסתיימו ב-0:0 במפגש הראשון.

"הניצחון הזה מוקדש עבור כל מי שסביליה נמצאת בנשמה שלו", המאמן וינצ'נזו מונטלה יצא מגדרו וחגג אחרי שגם זכה למקלחת מחלק מחניכיו. "זה היה לילה מדהים שנזכור לעוד הרבה זמן, הישג יוקרתי מאוד בהיסטוריה של סביליה ורגע שיילך איתנו עוד שנים רבות".

כובש השער לסביליה, וויסאם בן יידר, שהפך לראשון בהיסטוריה שעולה מהספסל וכובש צמד מול השדים האדומים, לא ידע את נפשו מרוב אושר לאחר שריקת הסיום: "זה היה משחק משוגע, אבל ידענו שאנחנו חייבים לנצח. זה כבוד להיות בשמינית גמר ליגת האלופות. ידענו שזה הולך להיות משחק מאוד טקטי כי בצד השני עמד מוריניו, אבל השער גרם לנו להשתחרר. הראינו שאנחנו קבוצה חזקה וכל העולם ראה את זה".

קפטן סביליה, סרחיו אסקודרו: "אני עדיין מנסה לעכל שעלינו לרבע גמר ליגת האלופות ועוד על חשבון מנצ'סטר יונייטד. אני רוצה להודות מקרב לב לכל האוהדים שתמכו בנו ובמיוחד לאלו שעשו את הדרך למנצ'סטר".

קשר סביליה, אבר באנגה, הוסיף: "הניצחון הזה הוא בשביל סביליה. בשביל מי שליווה אותנו בדרך הזו, אני גאה להיות במועדון הזה. בלי האוהדים זה לא היה אפשרי. בן יידר יודע שהוא שחקן חשוב. שיחקתי עם חשש במשך דקות ארוכות כי ספגתי כרטיס צהוב מוקדם, אבל זה לא מנע ממני להילחם. רק שימשיך כך. ההגרלה? התמודדנו מול יריבה חזקה ובשלב הבא נקבל יריבה חזקה יותר. הכי חשוב שנמשיך לעבוד קשה".

הדפס