מולר התנצל פומבית, צפו ברגע הפגיעה הקשה

החלוץ ביקש סליחה מטאגליאפיקו על התקרית, בה בעט בראשו

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.12.18 - 15:51
תחילת כתבה

ליגת האלופות יצאה לפגרה ועשתה את זה בסטייל. באיירן מינכן ואייאקס נפגשו ב-3:3 אדיר ביוהאן קרויף ארנה ששלח את הבווארים לראשות הבית. גם ההולנדים העפילו לשמינית הגמר, אבל הם סיימו במקום השני וצפויה להם יריבה קשה יותר בשלב הבא שאת זהותה הם יגלו בהגרלה ביום שני.

"זה היה משחק אדיר", אמר מאמן באיירן, ניקו קובאץ', "שישה שערים, שני כרטיים אדומים - האוהדים קיבלו תמורה. היו לנו הזדמנויות טובות יותר והיינו צריכים לגמור את המשחק, אבל גם אייאקס הייתה טובה מאוד". קובאץ' דיבר גם על קינגסלי קומאן שנכנס כמחליף וכבש: "הוא השאיר את הפציעה מאחוריו. היו דיבורים על פרישה שלו אז השער הזה זו התשובה לכך. אני לא חושב שהוא יפרוש בקרוב".

קובאץ' המשיך: "כשאני רואה את שאר התוצאות, אני מרוצה ממה שעשינו. לקחנו 14 נקודות מתוך 18 אפשריות ועכשיו אנחנו מחכים לשמינית הגמר". מנואל נוייר אמר: "זה מאכזב לספוג כמה שערים. אייאקס קבוצה טובה מאוד וראינו את זה במשחק הזה ובמינכן. היו לנו את ההזדמנויות שלנו, במיוחד במחצית הראשונה והיינו צריכים לכבוש עוד שער או שניים".

רוברט לבנדובסקי שסיים עם צמד, הפך לשחקן הבונדסליגה הראשון שכובש שמונה שערים בשלב הבתים: "השגנו את המטרה אבל לא שיחקנו טוב. יש הרבה עבודה לפנינו. ספגנו שלושה שערים ואייאקס הייתה דומיננטית. אנחנו יכולים לעשות טוב יותר".

תומאס מולר היה אחראי לרגע המפחיד של המשחק, כששלח בעיטת "קונג פו" לראשו של ניקולאס טליאפיקו וספג אדום. לאחר הסיום, הגרמני הלך לחדר ההלבשה של אייאקס כדי להתנצל בפני המגן הארגנטיאי שלא היה שם: "כמובן שזה לא היה מכוון" אמר מולר.  בהמשך, החלוץ אף התנצל פומבית בטוויטר: "אני רוצה להתנצל מניקולס טאגליאפיקו. לא הייתה לי כוונה לפגוע". הארגנטיני מצדו קיבל את ההתנצלות: "אני יודע שלא הייתה לך כוונה לפגוע. אני בסדר גמור, תודה רבה שדאגת".

הדפס