"אף אחת לא תפחד לקבל את יונייטד בשמינית"

מייקל אואן ביקר את השדים האדומים. מוריניו: "לא למדתי כלום מההפסד"

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.12.18 - 11:18
תחילת כתבה

מנצ'סטר יונייטד אמנם עלתה לשמינית גמר ליגת האלופות למרות ההפסד 2:1 לוולנסיה, אבל הביקורות על יכולת הקבוצה ועל ז'וזה מוריניו לא פוסקות. בשל המעידה של יובנטוס מול יאנג בויז, ניצחון של השדים האדומים היה מעלה אותם מהמקום הראשון ואולי מונע הגרלה קשה יותר בשלב הבא.

"הדבר העצוב באמת הוא שמנצחות הבתים מתסכלות על הסגניות וחושבות שעדיף להימנע מאתלטיקו וליברפול", אמר מייקל אואן, חלוץ העבר של הקבוצה ופרשן בהווה: "מנצ'סטר יונייטד, למרות שעדיין כתוב 'מנצ'סטר יונייטד' על החולצה, זו פשוט לא אותה קבוצה שהייתה לפני שש שנים ומעלה. היא הצל של עצמה".

"אני חושב שהם יכולים לנצח את פורטו, אבל אהיה מודאג מול כל אחת אחרת. הדבר החיובי הוא שיש עכשיו מספר חודשים כדי להיערך מחדש. כרגע, מול כל אחת מהגדולות, אני לא רואה אותם עוברים בשני משחקים", הוסיף אואן.

מוריניו עצמו נשאל האם למד משהו חדש מהשחקנים שקיבלו את ההזדמנות במסטאייה: "לא, אולי אתם כן. אני לא. אני לא למדתי שום דבר מהמשחק הזה. כלום. שום דבר שקרה לא הפתיע אותי. אני מצפה ליותר מהשחקנים שלי, במיוחד אלה שמשחקים שבוע כן, שבוע לא. זה היה משחק טוב לשחק בו. משחק שבו אין שום לחץ, במפעל שכולם אוהבים לשחק בו".

הדפס