סולשיאר: "יונייטד מסוגלת להדיח את בארסה"

מאמן השדים מאמין בהפתעה: "המצב טוב מאשר היה נגד פ.ס.ז'". אלכסיס, מאטיץ' ודרמיאן ייכללו בסגל

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.04.19 - 18:45
תחילת כתבה

מנצ'סטר יונייטד כבר עשתה העונה בליגת האלופות את הבלתי ייאמן כשחזרה מפיגור 2:0 במשחק הראשון בבית של שמינית הגמר מול פ.ס.ז' עם 1:3 בגומלין בחוץ. הפעם, עם פיגור 1:0 מהקרב הראשון באולד טראפורד, ניצבת מולה יריבה שיהיה ככל הנראה הרבה יותר קשה להשלים קאמבק - ברצלונה. מחר (שלישי) יתמודדו השדים האדומים בקאמפ נואו בניסיון להפתיע את כולם ולהעפיל לחצי הגמר.

מאמן השדים האדומים, אולה גונאר סולשיאר, אמר במסע"ת המסכמת לקראת המשחק: "לכאורה, המצב שלנו יותר טוב משהיה נגד פ.ס.ז' (פיגור 1:0 בלבד, לעומת 2:0 בשמינית הגמר). נהיה חייבים להתעלות על מנת להעפיל, היריבה שלנו היא קשה מאוד וקבוצה היסטורית". בנוסף, התייחס הנורבגי להתמודדות באולד טראפורד: "לא ייצרנו מספיק מצבים, ואנחנו יודעים שנהיה חייבים להשתפר".

היום פרסם המנג'ר את הסגל של 22 השחקנים שיטוסו לקטאלוניה. בתוך הרשימה נכללים גם מספר שחקנים שחוזרים מפציעות, אך טרם ידוע אם בכלל יקבלו דקות בהתמודדות הקריטית. אלכסיס סאנצ'ס, נמניה מאטיץ' ומתאו דרמיאן בסגל, אחרי שכל אחד מהם נעדר תקופה ממושכת לאחרונה. סולשיאר התייחס גם לצ'יליאני, שיפגוש את האקסית: "אלכסיס יודע מה לעשות במשחקים כאלה, ברור שהוא ירצה להוכיח גם לנו".

כמו כן, לוק שואו גם נמצא בסגל, למרות שבוודאות לא יוכל לקחת חלק במשחק. המגן הורחק מהמשחק לאחר צבירת כרטיסים צהובים, אך יטוס עם חבריו על מנת לתמוך בהם מהצד. יונייטד תתעודד מהעובדה שתשעה מעשרת השערים שהבקיעה העונה בליגת האלופות, הובקעו מחוץ למגרשה הביתי (השער היחיד שהובקע באולד טראפורד היה שער של מרואן פלאיני, בתוספת הזמן מול יאנג בויז בשלב הבתים)

"תמיד יהיה לנו ביטחון ממה שעשינו מול פ.ס.ז'", אמר מרכוס רשפורד. "אבל אנחנו גם מבינים שזה שונה הפעם. זה משחק אחר, אווירה אחרת, זה משחק כדורגל שונה לחלוטין. אנחנו מגיעים עם ביטחון, אבל אם ננצח, זה יהיה בטוח שונה מהדרך בה ניצחנו בפריז. אנחנו צריכים לשכוח מהעבר ולהגיע בפוקוס כדי לנסות לעשות זאת שוב".

הדפס