דלה עלי הטיח בקבוק בעצבים אחרי שהוחלף

בטוטנהאם לקחו קשה את ההפסד. לוריס: "אל תשכחו לאן הגענו". פוצ'טינו: "אנחנו מאוכזבים, אבל גאים. הפנדל שינה הכל"

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.06.19 - 07:27
תחילת כתבההיא עברה השנה מסע מטורף ודרך חתחתים, אבל בגמר זה לא היה מספיק. טוטנהאם סיימה עונה חלומית עם הפסד 2:0 הערב (שבת) בגמר ליגת האלופות לליברפול. הקבוצה של מאוריסיו פוצ'טינו הצליחה להגיע להזדמנויות, אך בסופו של דבר נכנעה למשחק מושלם של אליסון, ולשני שערים של מוחמד סאלח ודיבוק אוריגי, ששלחו את הגביע למרסיסייד ורק את המחמאות ללונדון.

"קשה לי לדבר עכשיו", אמר בסיום מאמן הספרס, מאוריסיו פוצ'טינו. "אנחנו כל כך מאוכזבים, אבל כה גאים. השחקנים והאוהדים נתנו היום במשחק הזה. אני רוצה לברך את ליברפול, יורגן קלופ והשחקנים. הם עשו עונה אדירה. בגמר אתה צריך לא רק לשחק טוב, אלא פשוט לנצח. קיבלנו פנדל אחרי 20 שניות והיתה לזה השפעה, אבל הקבוצה שלי היתה נהדרת". לגבי המשחק בכללותו, אמר: "בסה"כ אני חושב ששלטנו במשחק והצלחנו לייצר הזדמנויות, אבל לא כבשנו והם כן. זה כואב מאוד".

באשר להחלטה הגדולה שעמדה בפניו, שאלת שיתופו של הארי קיין כבר מפתיחת המשחק, אמר פוצ'טינו: "כל ההחלטות שלי מבוססות על מידע ועל ניתוח עומק". לאחר ההפסד, הארגנטינאי סיכם את העונה: "שיחקנו מול קבוצה שבמשך שלוש או ארבע שנים עוצבה כדי להגיע לגמר. אנחנו בניגוד זאת, העדפנו להשקיע בתשתית ופחות בהישגיות, שמנו כסף על האצטדיון ולא על רכש. השלמנו תהליך ארוך, שנגמר היום בהגעה ההיסטורית לגמר, וכעת זה הזמן להירגע ולחשוב קדימה".

הרבה שחקנים לקחו את ההפסד לליברפול קשה, ואחד מהם שהציג זאת בצורה בולטת הוא דלה עלי. האנגלי הוחלף בדקה ה-81 במצב של 1:0, ובזמן הליכתו לעבר הספסל הוא הטיח בקבוק בעוצמה ונראה עצבני במיוחד.

שחקן אחד שניסה להסתכל על חצי הכוס המלאה הוא השוער הוגו לוריס: "אתם יכולים לדמיין איך חדר ההלבשה שלנו נראה אחרי המשחק הזה. להיות בפיגור 1:0 לפני שהמשחק באמת התחיל זה מאד קשה, ניסינו לחזור אבל לא הצלחנו לייצר מספיק מצבים. אבל אסור לשכוח מה השגנו העונה ואיך הגענו לשלב הזה. מוקדם מדי לדבר על העונה הבאה, אבל יש לנו לקחים להפיק".

הדפס