"מתי החוק השתנה שנגיעת כדור בבית השחי זה פנדל?"

ביקורת על השריקה של סקומינה, שהובילה לשער המוקדם של ליברפול בגמר האלופות. ריו פרדיננד גיבה: "סיסוקו עזר לו לקבל החלטה קלה". וגם: אתם הצבעתם - השופט טעה

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.06.19 - 10:45
תחילת כתבה

את מבחן התוצאה אי אפשר לשנות כבר - ליברפול זכתה אתמול (שבת) בליגת האלופות עם ניצחון 0:2 בגמר על טוטנהאם. אבל אחד הרגעים שיהיו הזכורים ביותר מההתמודדות הגדולה הזאת במטרופוליטנו שבמדריד, הוא הפנדל שנשרק כבר בדקה הראשונה לטובת המייטי רדס, אחרי נגיעת היד של מוסא סיסוקו ברחבה.

ברשתות החברתיות הגיבו ברגשות מעורבים לגבי ההחלטה של השופט דאמיר סקומינה שכלל לא היסס ואף קיבל דיווח שאין טעם לבדוק את הנושא ב-VAR.

הציוצים כוללים את התגובות הבאות: "ממתי החוק השתנה שעכשיו נגיעת כדור בבית השחי זה פנדל?", "אם זה פנדל אז הכדורגל שבור", "ההחלטה הכי גרועה שראיתי בחיי. איפה ה-VAR?", "איזו בדיחה, אפשר ככה לשרוק על 15 פנדלים למשחק".

דווקא ריו פרדיננד, המזוהה עם מנצ'סטר יונייטד, תמך בשופט ואמר: "לא יודע למה הידיים של סיסוקו היו שם למעלה ועם מי הוא דיבר. הוא הפך את ההחלטה של השופט לקלה יותר ככה". מייקל אואן הוסיף: "אני שונא את ההחלטה הזאת, אבל זה חייב להיות פנדל".

 כמו כן, אתמול במהלך המשחק שאלנו אתכם הגולשים מה דעתכם לגבי ההחלטה, ו-73% מכם ענו כי מדובר בטעות. רק 27% בטוחים כי כן היה פנדל.

הדפס