"שמח בסיטי, אבל": סטרלינג בקריצה לריאל

הכוכב שלח רמיזה בראיון במדריד. איך הגיב פפ גווארדיולה?

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.02.20 - 16:43
תחילת כתבה

ראחים סטרלינג מתאושש בימים אלה מפציעה בשריר הירך האחורי, אבל עדיין נמצא בספק למשחק הראשון מול ריאל מדריד בשמינית גמר ליגת האלופות. זה לא הפריע לתקשורת הספרדית לקיים ראיון עם כוכב האלופה האנגלית (לא לעוד הרבה זמן), שסיפק רמיזה שבאצטדיון האיתיחאד לא בהכרח אהבו לקרוא.

"כרגע אני במנצ'סטר סיטי ואני באמת שמח כאן, אבל אני יכול לומר שריאל מדריד זה מועדון פנטסטי", אמר סטרלינג ל"אס" כשנשאל על עתידו והוסיף: "אף פעם אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד. אני שחקן שתמיד פתוח לאתגרים, אבל כרגע אני בסיטי. בכל מקרה, כשאתה רואה את החולצה הלבנה של ריאל מדריד, אתה יודע בדיוק מה היא מייצגת, זה עצום".

כזכור, בעונה שעברה ריאל מדריד הודחה כבר בשמינית הגמר על ידי אייאקס, אבל בשלוש העונות שקדמו לאותה מפלה - מועדון-העל מבירת ספרד הלך עד הסוף והניף את התואר היוקרתי. סטרלינג התייחס לכך ופירגן: "אחרי כל כך הרבה זכיות אני לא חושב שמדובר במזל. לזידאן יש נוסחה משלו, יש לו מנטליות של ווינר והוא פיתח את זה עוד כשחקן, וכעת כמאמן. כשאתה מנצח זה לא מזל, זה במנטליות. המשחק שם זה אחד המבחנים הכי חשובים שלנו בקריירה".

הדברים של סטרלינג מהווים, כך עושה רושם, רמיזה די עבה לעבר מנצ'סטר סיטי. כזכור, הסיטיזנס ספגו עונש כבד מאופ"א - השעייה של שנתיים מליגת האלופות, דבר שעשוי להוביל את כוכבי הקבוצה לחפש מקום עבודה שבו יוכלו להתחרות על התואר היוקרתי ביותר באירופה.

פפ גווארדיולה נשאל במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול לסטר על דבריו של סטרלינג והגיב בדיפלומטיות: "השחקנים חופשיים לדבר ולהגיד את מה שהם חושבים ומאמינים בו. אנחנו לא כאן להגיד להם מה לומר. זה טבעי שהוא דיבר עם התקשרות במדריד לקראת המשחק שלנו נגדם. אני בטוח במחויבות של השחקנים שלי. שום דבר לא השתנה בעניין הזה. אף אחד לא יודע מה יקרה בסיום העונה, מה כל אחד יחליט לעשות, אבל כרגע - אין לי ספק לגבי המחויבות בקבוצה".