הפועל תל אביב שובצה מול ברואה הבולגרית

זו עונתה השביעית של היריבה באירופה. משחק החוץ ייערך ב-18 ביולי בעיר סטארה זאגורה, הגומלין ב-25.7

טליה סלנט
טליה סלנט  24.06.13 - 16:38
תחילת כתבההפועל תל אביב הוגרלה לשחק מול ברואה סטארה זאגורה מהליגה הבולגרית במסגרת סיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית. לא מדובר בשיבוץ מסובך במיוחד, אבל האדומים של רן בן שמעון בהחלט היו יכולים לזכות ביריבה מליגה עם מסורת דלה יותר.

הקבוצה של פטאר הובצ'ב, שחקן המבורג ופרנקפורט לשעבר, סיימה את העונה החולפת במקום השביעי בטבלת הליגה הבולגרית וזכתה בגביע. היא מארחת את משחקיה באיצטדיון המכיל 15 אלף מקומות בעיר סטארה זאגורה וזוהי עונתה השביעית במפעלים האירופאיים. הישג השיא של הבולגרים בזירה היבשתית היה העפלה לרבע גמר גביע אופ"א ב-1973/4.

המשחק הראשון ייערך ב-18 ביולי בעיר סטארה זאגורה, בעוד שמפגש הגומלין ייערך באיצטדיון בלומפילד ב-25 ביולי. "מבחינתי, כל קבוצה שהייתה מוגרלת הייתה קשה", הסביר בן שמעון בעמוד הפייסבוק של המועדון. "האתגר הגדול שלנו הוא להפוך את הפועל לקבוצה חזקה שתעמוד באתגרים שעומדים בפניה".

להגרלת הסיבוב השלישי עוד חזון למועד, אם כי שם כבר יהיו יריבות ראויות יותר. גטבורג (שוודיה), דינמו מינסק (בלארוס), ת'ון (שווייץ), שלאסק ורוצלאב (פולין) וגם קבוצתו הקודמת של פאולו סוזה, וידאוטון (הונגריה), עשויות לפגוש את אחת הישראליות. לאחר מכן זה יהיה קשה יותר, במיוחד עבור חיפה - אם לא תהיה מדורגת - שכן היא תוכל להתמודד מול טוטנהאם, פיורנטינה, דינמו קייב, קלאב ברוז' ובשיקטאש.

הדפס