גאטוזו: "אי אפשר להשוות ביני לבין ונגר"

מאמן מילאן החמיא לצרפתי לפני ארסנל: "השיג כל כך הרבה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.03.18 - 14:32
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

שלב שמינית גמר הליגה האירופית יפתח הערב (חמישי) עם מפגש ענקיות בין מילאן לארסנל. האיטלקים שיארחו את המשחק בסן סירו מקווים שאי קיום הדרבי במהלך השבוע (עקב מותו של דוידה אסטורי) לא ישפיע על כושרם. ג'נארו גאטוזו, מאמן הרוסונרי, מוכן לקרב מול המאמן הוותיק ארסן ונגר, אבל לא מחפש שום מקום להשוואות.

"אי אפשר להשוות ביני לבין ונגר", אמר האיטלקי במסיבת העיתונאים, "אני רק מתחיל, הוא מאמן כבר 30 שנה. זו לא תחרות נגדו, כי אם כן אז אין פה בכלל מקום לזה. הוא זכה בכל כך הרבה הישגים בקריירה שלו. הוא מאמן את אותו המועדון במשך 21 שנים. יש לי עוד דרך ארוכה כדי להגיע לדבר כזה".

גאטוזו המשיך וציין מה צריכה להיות השיטה שבעזרתה מילאן תנצח: "הולך להיות משחק מעניין. הפילוסופיה החדשה שלי מול הניסיון של ונגר. עברתי משחקים כאלה כשחקן, אבל כמאמן זה שונה לגמרי. התכוננו כמו שצריך. ארסנל היא קבוצה מאוד טכנית ונצטרך לעבוד קשה כדי לא לסבול מזה. נצטרך לגרום להם לרוץ אחרינו כמה שאפשר".

"נעלה לשחק מול 70,000 אוהדים ונצטרך לספק איכות מתאימה", המשיך, "יש המון שחקנים שחולמים להשתתף במעמד שכזה. מילאן לא שיחקה במסגרת אירופית עם כמות כזאת של קהל בשנים האחרונות. חוץ מבונוצ'י ולוקאס ביגליה אין לנו הרבה ניסיון במסגרות אירופיות כי הקבוצה מאוד צעירה".

הדפס