מסתמן: עטר במקום גולסה מול פרנצווארוש

שכטר ישוב לסגל מכבי הערב. עסקת קנדיל תיסגר בשבוע הבא?

תומר לוי
תומר לוי  19.07.18 - 10:32
תחילת כתבה

אחרי ה-1:1 מול פרנצווארוש במשחק הראשון, מכבי ת"א תארח הערב (חמישי, 20:00) את ההונגרים ותנסה להעפיל לסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית. מסתמן שינוי אחד בהרכב והוא חזרתו של אלירן עטר על חשבון אייל גולסה או דור מיכה, שנראה כמי שמקבל עדיפות. עומר אצילי לא אמור לפתוח וימתין להזדמנות שלו על הספסל.

מי שאמור לחזור לסגל הוא איתי שכטר, שערך אתמול אימון מלא. המשמעות היא שיונתן כהן יישאר מחוץ לסגל גם הפעם. החלוץ היה נחוש להישאר העונה במכבי ת"א וסירב להיכלל בטרייד של מאור קנדיל ולחזור לבני יהודה, אך אם המצב יימשך, הוא עשוי להיות מושאל גם העונה.

באשר לעסקת קנדיל, יש עדיין פערים בין בני יהודה למאוויס צ'יבוטה, וגם מול סוהיל ארמלי ודור ז'אן אין עדיין התקדמות. כמו שזה נראה כרגע, מכבי ת"א והכתומים ינסו לסגור את העסקה בשבוע הבא. בתוך כך, הצהובים בוחנים את אדוארדו גררו, חלוץ בן 18 מפנמה שמיועד לקבוצת הנוער והיה מועמד גם להפועל ת"א.

מול פרנצווארוש יפתח רק היציע המזרחי בגלל ביקוש לא גדול. ביציע המערבי ייפתח חלק קטן לטובת אוהדי היריבה, ש-100 מהם יגיעו למשחק. העלות של פתיחת היציע המערבי היא 300 אלף שקל ולכן הוא ייפתח רק אם יהיה צורך. כרגע הערכה מדברת על 7,000 צופים שיגיעו למשחק. "נבנה כאן משהו יפה ואף אחד לא רוצה שהעונה האירופית תסתיים היום", אמר שחקן במכבי, "הכסף שייכנס מהמפעל השנה משמעותי יותר מתמיד בגלל הפייר פליי וכולנו רוצים לעזור למועדון".

הרכב משוער: פרדראג ראיקוביץ', אלי דסה, ז'איר אמאדור, איתן טיבי, אנריק סבוריט, דור פרץ, אבי ריקן, דור מיכה (אייל גולסה), אלירן עטר, ארון שוינפלד ו-וידאר קיארטנסון.

הדפס