המשבר ממשיך: קטמון הפסידה 2:0 לנשר

האדומים רשמו הפסד שלישי ב-5 משחקים. ברק ואלקנתי הבקיעו

זיו אמויאל  18.10.14 - 23:41
מה יהיה הסוף? שי אהרון (צילום: ארנון לוי)
מה יהיה הסוף? שי אהרון (צילום: ארנון לוי)
תחילת כתבה

המפגש בין עירוני נשר להפועל קטמון הוא מאלה שרגע לאחר הגרלת המשחקים הוגדר כמשחק המרכזי. הערב (שבת) אירחה הקבוצה של ברוך סער, שסובלת עד כה מחוסר יציבות ויכולת לא משכנעת, את זו של אסף נמני שגם לה בדיוק אותן בעיות, ובסיום היתה זו נשר שחגגה 0:2 נהדר.

מי שחשב שהמשחק ייגרר לתבניות טקטיות משעממות של שני המאמנים, התבדה בדקה ה-15. אלקנתי קיבל כדור עומק נפלא, פתח מבערים כשבעקבותיו יהודה חוטה, האחרון לא הצליח לעצור את הטייס של נשר והכשיל אותו בתוך הרחבה. פנדל וכרטיס אדום. דניאל ברק לא התקשה מן הנקודה הלבנה, 0:1.

המשחק המשיך להיות קצבי ובדקה ה-25 החמצה אדירה לאורחים. בן אוזן הפעיל קיבל כדור עומק, הקפיץ מעל השוער ומול שער חשוף לא הצליח להגיע לכדור. רגע אומלל למגן המוכשר. 2 דקות חלפו, התקפה מן הצד השני. דניאל ברק הכניס כדור אדיר לאלקנתי שספק היה בעמדת נבדל, הדגל נותר למטה והקשר הצעיר עשה את כל הדרך לשער של סיידוף ולשני של נשר, 0:2 מדהים.

במחצית השניה צריך היתה קבוצה אחת על המגרש - הפועל קטמון ירושלים. בחסרון מספרי קריטי, השחקנים של נמני שטפו את המגרש, הניעו כדור בצורה פנטסטית ופשוא לא הצליחו לכבוש. בדקה ה-54 אוזן הרים כדור קרן מדויק לראש של גולן חרמון שנגח חזק אבל סחט מגד עמוס הדיפה נהדרת. דקה לאחר מכן ולמרות היתרון המספרי של נשר, דווקא הירושלמים הם אלו שתקפו. עוז צבאג חדר לרחבה בפעולה אישית נהדרת ומזווית קשה בעט ישר לרגליים של עמוס.

60 דקות בתוך המשחק, ברוך סער ביצע חילוף והכניס את דניאל גולדברג במקום דניאל אחר, ברק. האחרון לא אהב את החילוף בכלל. רגעים אח"כ צבאג הוציא התקפה של קטמון, חדר לרחבה ונתפס בבירור על ידי יוני אוחיון בתוך הרחבה, אסעד ג'בארין היה חייב לשרוק לפנדל.

כמה מילים טובות לסיום: למנהל האצטדיון של נשר ולמי שאחראי לשזרוע במגרש - אלו שנכנסו וראו את כר הדשא המטופח לא האמינו למראה עיניהם. עוד מילה טובה שלוחה לקהל הצבעוני והססגוני של קטמון (כ-300 שעשו את הדרך) שעל אף הפיגור המוקדם והיכולת לא משביעת הרצון של שחקניו, המשיך לעודד ללא הפסקה. 400 הגיעו מצד הקבוצה הביתית.